Targi LOOK i BeautyVISION: nie może Cię tam zabraknąć!


W weekend odbędą się w Poznaniu targi, na których spotka się branża fryzjerska oraz kosmetyczna. 17-18.03.2012  w Poznańskich MTP odbędą się targi LOOK i BeautyVISION.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie makijażu, zdobieniami paznokci i innymi, nie może Cię zabraknąć w sobotę i niedzielę na  Międzynarodowych Targach Poznańskich. W programie targów zaplanowano seminaria i wykłady dotyczące m.in. trendów w makijażu na wiosnę-lato 2012, procesów starzenia się skóry oraz faktów i mitów na temat makijażu permanentnego. Po raz ósmy odbędzie się także Seminarium Solaryjne „Ze słońcem we włosach”.

Ponadto na stoiskach wystawców, styliści i wizażyści fachowo doradzą jaki krem jest najlepszy dla naszej cery oraz który odcień podkładu, czy kredki do oczu najlepiej pasuje do naszej karnacji. Specjaliści podpowiedzą także jak pielęgnować włosy i malować paznokcie. Targi można zwiedzać 17 i 18 marca w godzinach od 9 do 17. Bilet wstępu kosztuje 35 zł, natomiast profesjonaliści, którzy się zarejestrują zapłacą 25 zł.

Szczegółowy program na stronie www.look-beautyvision.mtp.pl

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD