Torebka naszpikowana dobrem


Znane i cenione Polki m.in. Anna Komorowska, Magdalena Cielecka i Beata Tyszkiewicz włączyły się w akcję pomocy osobom chorym na białaczkę, organizowaną przez fundację Urszuli Smok „Podaruj Życie”. Każda z pań przekazała na aukcję torebkę, z którą związana jest bliska jej sercu historia.

Trwa internetowa aukcja torebek, której pomysłodawcami jest para cenionych aktorów Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski. Zaproszenie do udziału w akcji przyjęły z entuzjazmem znane i szanowane Polki: Anna Komorowska Pierwsza Dama RP, Bożena Batycka, Magdalena Cielecka, Urszula Dudziak, Małgorzata Kalicińska, Maja Ostaszewska, Beata Rybotycka, Justyna Steczkowska i Beata Tyszkiewicz.

Każda z pań podarowała na licytację egzemplarz torebki, z którą łączą ją szczególnie bliskie wspomnienia, a dodatkowo dodała dla przyszłej właścicielki symboliczny drobiazg od siebie.

Każda z nas może stać się posiadaczką takiej niezwykłej torebki! Na stronie www.torebkanaszpikowanadobrem.pl możemy obejrzeć licytowane egzemplarze, przeczytać związane z nimi historie i kupić jedną z nich.

Dochód z akcji przeznaczony zostanie na pomoc chorym na białaczkę, prowadzenie rejestru potencjalnych dawców szpiku kostnego oraz popularyzowanie idei dawstwa szpiku w Polsce.

Ostateczny wynik licytacji poznamy 22 marca w pierwszym dniu astronomicznej wiosny. Podarujmy chorym nadzieję na życie tej wiosny!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD