Wstydzisz się swojego uśmiechu? Możesz to zmienić już dziś


Wraz z postępem technologii oraz rozwojem cywilizacji istnieje coraz więcej sposobów na wybielenie naszych zębów.

Wśród wszystkich kobiet zapewne znalazłoby się niewiele takich, które powiedziałyby, że są zadowolone ze swoich uśmiechów i nie chciałyby w nich nic zmieniać.

Najprostszą, a jednocześnie najtańszą metodą jest zainwestowanie (około 15 zł) w pasty pomagające wybielić szkliwo. Niestety nie wystarczy codzienne mycie zębów. Musimy pamiętać o odstawieniu  lub stopniowym ograniczeniu produktów szkodliwych. Najbardziej toksyczny wpływ na kolor zęba mają : kawa, papierosy oraz produkty zawierające cukry proste, spożywane w dużych ilościach.

Oprócz past wybielających bardzo popularne ostatnio stały się paski wybielające, które przyklejamy do zębów na około 20 min rano i wieczorem. Po dwutygodniowym stosowaniu efekty są powalające.

Jednym z najdroższych, ale także najbardziej efektywnych sposobów jest zabieg wybielający zęby u dentysty. Jedna wizyta kosztuje nas około 500 – 800 zł, co niestety znakomicie opróżnia kieszeń.

Nie zapominajmy o naszych zębach, są one niezbędnym elementem pięknego i zdrowego uśmiechu, dzięki któremu niejednokrotnie poprawiliśmy swój nastrój, a także pomogliśmy innym lepiej zacząć nowy dzień.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD