Solarium nie takie straszne


Źródło: www.static.pl.groupon-content.net

Opinię, że opalanie przyspiesza powstawanie zmarszczek, możemy włożyć do lamusa. Nowoczesne lampy kolagenowe dzięki specjalnie dobranym pasmom światła czerwonego w szybkim czasie redukują zmarszczki, poprawiają elastyczność skóry, leczą zmiany skórne i przebarwienia.

Znany od lat system odmładzania skóry światłem, oferowany przez zakłady kosmetyczne, był dotychczas zabiegiem dość kosztownym. Obecnie takie opalanie, dzięki zastosowaniu świetlówek kolagenowych wbudowanych w kabiny solaryjne, staje się powszechnym sprzymierzeńcem w walce o młodą skórę. Wiązki czerwonego światła wnikają w tkankę, pobudzając wytwarzanie kolagenu i elastyny. Poprawia się krążenie krwi i przepływ substancji odżywczych, otwierają się kanały limfatyczne, przez które usuwane są zalegające toksyny.

Nowoczesne lampy kolagenowe dzięki specjalnie dobranym pasmom światła czerwonego skutecznie zmniejszają zmarszczki, odbudowują strukturę skóry, leczą zmiany skórne i przebarwienia. Skuteczność odmładzania światłem czerwonym potwierdzają nowoczesne badania przeprowadzone przez NASA, która użyła pasm światła do pobudzenia procesów gojenia ran i wzrostu komórek ludzkiej skóry.

Specjaliści zalecają seanse terapeutyczne 4 razy w tygodniu po 15 minut przez 3 tygodnie, a następnie raz w tygodniu przez 4 tygodnie.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD