Idealne spodnie – wybierz fason do twojej figury!


Źródło: www.polki.pl

Spodnie to podstawa wielu modowych stylizacji, są praktyczne i wygodne, a odpowiednio dobrane pomogą ukryć mankamenty sylwetki. Rurki, klasyczne, z podwyższonym stanem, dzwony, a może szorty. Który fason pasuje do twojej figury?

Wąskie rurki

Bezapelacyjnie najmodniejsze od kilku sezonów, idealne dla posiadaczki zgranych nóg i szczupłej figury. Jeżeli chcesz dodać sobie kilka centymetrów wybierz rurki z podwyższonym stanem.

Klasyczne w kant

Proste garniturowe spodnie z charakterystycznym kantem i długimi nogawkami zamaskują szerokie biodra i wydłużą optycznie nogi. W tym fasonie każda kobieta wygląda zgrabnie!

Rybaczki

Ten fason dobrze prezentuje się na wysokich i chłopięcych sylwetkach. Zbyt niskim i masywnym sylwetkom nie jest polecany, ponieważ optycznie skraca i poszerza sylwetkę.

Dzwony

Spodnie z szerokimi nogawkami są idealne dla posiadaczek figury w kształcie rożka o szerokiej górze i wąskim dole, ponieważ idealnie równoważą proporcje i wydłużają nogi.

Szorty

Doskonale eksponują zgrabne nogi. Możesz je nosić na wiele okazji, nie tylko latem do gołych nóg, ale również wiosną i jesienią z grubymi rajstopami.

Legginsy

Pasują na każdą figurę. Noszone zamiast spodni podkreślą szczupłą sylwetkę, zestawione z dłuższą tuniką lub sukienką pomogą ukryć masywne biodra i dużą pupę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD