Piwna płukanka na włosy


Źródło: atotalwasteofmakeup.files.wordpress.com

Włosy od zawsze były i zawsze już będą niezastąpioną ozdobą kobiety – pod warunkiem, że są zadbane i odpowiednio pielęgnowane.

Powszechnie wiadomo, że należy regularnie obcinać końcówki włosów, aby wyglądały na zdrowsze. Stosujemy przeróżne specyfiki po to, by włosy były optycznie gęstsze, nie puszyły się, nie przetłuszczały się lub były uniesione od nasady. Każda z nas doskonale zna swoje włosy i wie czego może się po nich spodziewać. Z reguły wiemy także jakie zabiegi są dla nas odpowiednie. Jednak każda z nas, bez względu na to czy posiada kręcone, czy proste włosy pragnie tego, by zawsze lśniły pięknym blaskiem. Jest na to bardzo prosty, domowy sposób.

Po dokładnym umyciu włosów ulubionym szamponem należy spłukać je wodą, a następnie mieszanką 3 szklanek zwykłego piwa z 1 szklanką wody. Nie do wiary? Tak, to prawda! Piwo posiada właściwości zmiękczające oraz nabłyszczające włosy. Po wysuszeniu włosów zapach piwa całkowicie znika, dlatego nie należy się nim przejmować w trakcie płukanki.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD