Najdziwniejsze suknie ślubne


Źródło: fajnewesele.pl

Nietypowa suknia ślubna to nie wymysł wyobraźni. W dzisiejszych czasach kreatywność i pomysłowość projektów sukien dla panien młodych, przerasta nasze wyobrażenia. Marzysz aby w tym uroczystym dniu wyglądać naprawdę wyjątkowo. Pragniesz zaskoczyć wszystkich i sprawić aby Twoja suknia była zupełnie inna niż wszystkie…                                                                                        

Specjalnie dla Ciebie przegląd najciekawszych propozycji ostatnich lat.

         1.      Body Painting

Propozycja dla obojga partnerów, ekonomiczna inwestycja ograniczona tylko przez indywidualne umiejętności i fantazję kreatora-malarza. Strój namalowany na ciele, zarówno w wersji klasycznej czyli panna młoda w odcieniach barw kremowej, przydymionej lub pudrowej bieli i pan młody „skąpany” w barwach odcienia chłodnego grafitu, ciepłego brązu lub klasycznej czerni. Doskonały strój raczej na słoneczne popołudnia, inwencja twórcza możliwa do zrealizowania także na świadkach, o ile oczywiście zdołamy ich namówić do tego odważnego i nietypowego pomysłu.

         2.     Suknia słodkości

Dla miłośniczek babeczek, ciasteczek, cukiereczków i lizaków. Uwielbiasz słodkości, wybierz dla siebie przesycony zapachem lukru i marcepana projekt. Obowiązkowa kreacja dla przyszłej żony cukiernika. Suknia stworzona z połączonych ze sobą słodkości, rocher, czy babeczek może zostać zjedzona zaraz po zakończeniu ceremonii. Powiedzenie, że ta panna młoda jest wyjątkowo słodka byłoby jak najbardziej na miejscu.  

         3.     Suknia czekoladowa

Dla miłośniczek czekolady pod każdą postacią, obowiązkowo oczywiście tej białej, kreacja z ogromnej ilości dużych cieniutkich wiórek czekoladowych. Brzmi kusząco i słodko, a jakby inaczej. Falbanki tej sukni zostały zrobione z białej czekolady, a wykonanie jest tak precyzyjnie, że z daleka wydaje się iż, jest to zwykły materiał. Smakowity pomysł, o ile na dworze nie ma 30 stopni C i suknia nagle nie zacznie się rozpływać i topić.

         4.     Suknia podświetlona

W dzień taka suknia wygląda najzupełniej normalnie, za to kiedy zgaśnie światło suknia jest od spodu podświetlona lub ma poprzyszywane małe światełka mieniące się niczym lampki na choince. Może to zrobić wyjątkowe wrażenie podczas pierwszego tańca. Błyszcząca panna młoda zaimponuje gościom. Pan młody musi także dołożyć wszelkich starań aby jego blask, nie został przyćmiony przez wybrankę serca.

         5.     Suknia z motywem bajkowym

Kreacja niczym u Kopciuszka lub Królewny Śnieżki, może panny Smerfetki albo strój niczym syrenka Arielka, to nie bajka to ślub jak z bajki. Wydarzenie niczym z tysiąca i jednej nocy czas zacząć, najlepiej w oprawie bajkowej sukni lub w wersji bardziej nowoczesnej sukni z motywem japońskich kreskówek.

       6.      Suknia z balonów          

Pozornie doskonały sposób na zmniejszenie wydatków przy organizacji ślubu. Nic bardziej mylnego, suknie wykonane z tysięcy balonów to koszt od $1000 do $2500. Pozostaje tylko rozbić kilka świnek  skarbonek i mieć nadzieję, że w takiej kreacji panna młoda nam nie odleci w nieznane, bo w sumie tego dnia wszystko się może zdarzyć.

        7.      Suknia moro

Żołnierskie klimaty. Barwy zieleni, brązu i doskonały kamuflaż. Suknia może odzwierciedlać charakter lub zawód. Możliwe, że panna młoda jest żołnierzem, albo przyszłą żoną żołnierza. Przyjęcie w plenerze i panna młoda może zlać się z otoczeniem i zwyczajnie zniknąć z oczu gościom weselnym. To dopiero niespodzianka.

        8.      Suknia patriotyczna

Dla miłośniczki tradycji, demokracji i miłości do ojczyzny. Suknia niczym flaga danego kraju. Co powiecie na motyw grecki, finlandzki lub słowacki. To dopiero gratka dla oczu. Jak wiemy są takie kraje, gdzie manifestowanie patriotyzmu i wszechobecne flagi nie są niczym nadzwyczajnym.

        9.      Suknia rodem z „czarnego humoru”

Koniec wolności, rytuał złączenia się dwojga ludzi i kreacje niczym osobliwa manifestacja. Ze śmiercią im do twarzy… nawet na własnym ślubie. To rodzaj czarnego humoru, nie to tylko naprawdę odważna suknia dla miłośników cmentarnych klimatów. Satynowo koronkowa suknia idealnie wpisuje się w konwencję filmu „Rodzina Adamsów”. Poza tym taką suknię można jeszcze wielokrotnie wykorzystać jako kostium do coraz bardziej popularnego już w Polsce – Halloween.

Ciągle mało wyobraźnia jest jednak nieograniczona. Przed Tobą ten wyjątkowy dzień, może masz własny pomysł na nietypową kreację.

Przy opracowywaniu materiałów korzystałam ze strony:

http://fajnewesele.pl/

Źródło: fajnewesele.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD