Miranda Kerr najpiękniejszą kobietą 2012


Źródło: webnode.com

Miranda Kerr znalazła się na szczycie listy najpiękniejszych ludzi 2012 roku. Modelka, znana z pokazów Victoria’s Secret, już po raz drugi zwyciężyła w plebiscycie organizowanym przez magazyn „Who”.

Australijski tygodnik o gwiazdach „Who” wybrał Najpiękniejszą Osobę 2012 roku. Zaszczytny tytuł przypadł 29-letniej Mirandzie Kerr, modelce i żonie brytyjskiego aktora Orlanda Blooma.

Z tej okazji zjawiskowa modelka udzieliła wywiadu i wystąpiła w sesji zdjęciowej do najnowszego numeru pisma. Na okładce pozuje wraz z 15-miesiecznym synkiem Flynnem, którego narodziny – jak sama przyznaje – całkowicie przewartościowały jej życie i zmieniły stosunek do kariery zawodowej.

Pracowałam po 18 godzin dziennie. Teraz zwolniłam tempo, dlatego mogę spędzać więcej czasu z synkiem. Po pierwsze jestem żoną i matką, a na dalszym planie jest praca zawodowa – twierdzi modelka.

29-letnia piękność pracuje dla najlepszych modowych marek na świecie m.in. Roberta Cavalliego, Johna Galliano, Stelli McCartney, Balenciagi, Lanvin, Chanel, Victoria’s Secret i magazynów takich jak: Elle, Voque, Harpers Bazaar. Miranda wystąpiła również w teledysku Kanye’ego Westa i Pharrella Williamsa „Number One”.

Źródło:www.tasdj.pl

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD