Moda w stylu Kate


Źródło: lisawallerrogers

Niewymuszona elegancja w stylu Kate Middelton stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Brytyjska księżniczka nosi się z klasą, ale nie nudnie. Proste fasony, stonowane kolory, perfekcyjnie dobrane dodatki to najważniejsze cechy stylu nowej ikony mody.

Proste fasony

Żona księcia Williama jest wierna klasyce i prostym fasonom. Sukienki a’ la Kate zakrywają ramiona, spódnice kończą się w połowie kolana. Kate nie pokazuje więcej niż pozwala dworska etykieta, a przy tym zawsze wygląda zachwycająco i naturalnie.

Idealny krój

Księżna stawia na ponadczasowe kroje i uniwersalne wzory. Jej kreacje są zawsze idealnie dopasowane do figury. Wysokiej klasy materiały i perfekcyjne szycie podkreślają urodę i wdzięk Brytyjki.

Perfekcyjne dodatki

Kate podkreśla swoją garderobę gustownymi i dobranymi stosownie do okazji dodatkami np. dyskretną biżuterią. Charakterystyczne dla brytyjskiej arystokracji kapelusze i toczki nosi z niewymuszonym wdziękiem i swobodą.

Garderoba z sieciówki

Księżna Catherine w swoich stylizacjach, jak przystało na „kobietę z ludu”, jest praktyczna i oszczędna. Potrafi doskonale łączyć ze sobą ubrania z popularnych sieciówek z drogimi markowymi rzeczami „od projektantów”. Na oficjalnym spotkaniu z Obamą wystąpiła w beżowej sukience z Zary za 175 funtów. Następnego dnia sukienka zniknęła z półek sklepów w całym Londynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD