Rzęsy w rozmiarze XXL


Źródło: groupon

Marzysz o zmysłowych i gęstych rzęsach? Wykorzystaj nowoczesne trendy kosmetyczne i podkreśl głębię twoich oczu dzięki zastosowaniu protein jedwabiu.

Profesjonalne gabinety kosmetyczne oferują zabiegi zagęszczania rzęs metodą „jeden do jednego”. Do naturalnych włosków doklejane są pojedyncze rzęsy z jedwabiu. W trakcie zabiegu wykorzystuje się zazwyczaj od 90 do 130 starannie odseparowanych od siebie rzęs. Należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zabieg jest dość pracochłonny. Zazwyczaj trwa od dwóch do trzech godzin. Ale efekt końcowy jest zniewalający. Rzęsy są wydłużone nawet o 50 procent, a przy tym gładkie i lśniące. Jedwabne włoski wyglądają bardzo naturalnie. Kolor, długość i grubość rzęs dobierana jest indywidualnie.

Zagęszczanie rzęs jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Kosmetyczki wykorzystują wysokiej jakości i przebadane dermatologicznie materiały. Jedwabne rzęsy są odporne na wodę, łzy, ciepło i pot. Zabieg jest trwały przez 8-9 tygodni. Dla utrzymania lepszego efektu rzęsy należy uzupełniać co 4-5 tygodni.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD