Zaręczyny Angeliny i Brada


Źródło: hellomagazine.com

Plotka o ślubie najpiękniejszej pary Hollywood: Angeliny Jolie i Brada Pitta okazała się prawdą! Po siedmiu latach spędzonych razem Pitt oświadczył się swojej wybrance.

W środę para aktorska pojawiła się na otwarciu chińskiej galerii w County Museum of Art w Los Angeles. Fotoreporterzy dostrzegli na serdecznym palcu Angie pierścionek z okazałym brylantem. Jak donosi magazyn Star, błyskotkę zaprojektował jubiler Robert Procop, który już wcześniej tworzył biżuterię dla aktorki. W prace nad projektem zaangażował się również narzeczony. Każdy etap powstawania pierścionka był ściśle konsultowany z Pittem. W rozmowie z magazynem rzecznik jubilera przyznał, że stworzenie pierścionka dla Angeliny zajęło mu rok. Zaręczynowe cudo zostało wykonane z dwóch rodzajów złota i warte jest dwa miliony dolarów.

Jolie i Pitt są razem od 2005 roku.  Mają sześcioro dzieci: troje własnych i troje adoptowanych: 11-letniego Maddoxa, 8-letniego Paxa, 7-letnią Zarę, 6-letnią Shiloh oraz 4-letnie bliźnięta: Knoxa i Vivienne.

Źródło: hellomagazine.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD