Pierwsze kroki w show-biznesie


(źródło: www.graziadaily.co.uk)

Córka Beckhamów ma dopiero 9 miesięcy, a już otrzymała pierwszą ofertę pracy. Właściciele firmy produkującej ubranka dla dzieci chcą, aby mała Harper Seven została twarzą nowej kolekcji.

Córka Beckhamów ma szansę postawić pierwsze kroki nie wśród zabawek w domu czy piaskownicy, ale na sesji zdjęciowej. 9-miesięczna Harper otrzymała właśnie pierwszą ofertę pracy. Propozycja wyszła od firmy produkującej ubrania dla dzieci. Jak donosi magazyn OK., przedstawiciele marki My1stYears napisali list adresowany bezpośrednio do dziewczynki.

Twoi rodzice są ikonami mody. Dlatego nie widzimy powodu, abyś nie mogła rozpocząć kariery w branży modowej już teraz. Ze względu na Twój wiek, nie możemy negocjować z Tobą szczegółów kontraktu i wysokości wynagrodzenia. Z tego też powodu kopie tego listu zostaną przekazane Twoim rodzicom. Jesteśmy gotowi zapłacić Ci znaczącą kwotę za zostanie twarzą naszej nowej kolekcji – piszą do Beckhamów właściciele marki My1stYears.

Bez względu na wynik negocjacji, Harper Seven może sporo namieszać w świecie show-biznesu. Dziewczynkę docenił już Voque, który umieści ją na liście najlepiej ubranych kobiet.

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD