Limitowana kolekcja torebek „Mini Matryoshka”


Model torby „Matryoshka” zaprojektowanej przez CH Carolinę Herrerę doczekał się swojej wersji mini. Córka znanej projektantki zainspirowana wiosną, stworzyła limitowaną kolekcję, która zniewala kolorami oraz jakością wykonania.

Model Matryoshka Carolina Herrera, to torba zainspirowana rosyjskimi laleczkami. Seria torebek składa się z pięciu modeli, które wkłada się jedną w drugą. Znajdziemy wśród nich malutkie, podręczne, kompaktowe torebki, a także duże, pakowne worki. Torby można składać dokładnie w taki sposób, w jaki składa się kultową rosyjską laleczkę lub parować ze sobą i nosić dwie na raz. Wśród limitowanej kolekcji torebek Mini Matryoshka znajdziemy aż siedem różnokolorowych modeli. Torby wykonane są ze skóry Goya i dostępne będą w tym sezonie w butikach marki na całym świecie.

„To ukłon złożony mojej mamie, która zawsze uważała, że noszę za duże torby”- tak powstanie kolekcji tłumaczyła projektantka marki Carolina Herrera de Baez. „Uwielbiam kolory i małe rzeczy, które wnoszą do naszej codzienności odrobinę radości”- opisywała projektantka. Torebki Mini Matryoshka, to uroczy i bardzo kobiecy dodatek do garderoby tych z nas, które kochają minimalizm, nowości oraz wyraziste kolory.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD