Jadalne książki kucharskie i grające galaretki


(fot. Himmel & Burwick)

Niedawno niemieckie studio projektowe Korefe stworzyło projekt książek kucharskich, które można skonsumować. Strony książki zrobione są ze świeżego ciasta  na którym dodatkowo „wydrukowane” są przepisy na lasagne. Właściwie całą potrawę możemy przygotować w bardzo krótkim czasie, używając tej specjalnej książki kucharskiej oraz mając w zanadrzu kilka składników, które ubogacą smak naszej potrawy. Smakowita książka została wprowadzona na rynek przez kulinarne wydawnictwo w limitowanej serii, więc jeżeli macie ochotę na kulinarny eksperyment musicie się pośpieszyć.

Jednak jadalne książki kucharskie to nie jedyny patent na sukces. Francuski projekt Raphaëla Pluvinage i Marianne Cauvard pobudza kreatywność i łączy zabawę z nauką. Noisy Jelly to specjalny zestaw chemiczny do tworzenia muzycznych dźwięków za pomocą galaretki. Każdy mieszając różne składniki i substancje żelujące agar -agar może stworzyć własne, grające galaretki.

Prowadzisz własną firmę, tworzysz unikalne produkty, bądź kreatywny gdyż od tego zależy twój  przyszły sukces. Im bardziej awangardowy i unikalny pomysł na biznes tym większa szansa na spełnienie swoich marzeń i finansowy rozwój.

Nie bój się eksperymentów i nowości – ludzie lubią to co nieprzewidywalne i nieszablonowe, a każdy niebanalny pomysł przybliża cię do rozwoju i bardziej interesującej przyszłości.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD