Kolekcja Lancerto lato 2012


(fot. materiały prasowe)

Lancerto – marka dla nowoczesnych, eleganckich mężczyzn przygotowała kolekcję na aktualny sezon letni. Propozycją Lancerto na upalne dni są garnitury, koszule i dodatki, powstałe wyłącznie z naturalnych tkanin najwyższej jakości.

– „Każda kolejna kolekcja Lancerto tworzy gotową garderobę eleganckiego mężczyzny na dany sezon” – mówi Tomasz Ciąpała, Wiceprezes ds. Strategii Lancerto. „Nasi projektanci dbają o to, by wszystkie elementy pasowały do siebie i składały się na spójną całość w rozmaitych konfiguracjach w ramach kolekcji” – dodaje.

Garnitury Lancerto wykonane są ze 100 % wełny wysokiego gatunku o skręcie od 120 do 140, zaś dodatki takie jak poszetki czy krawaty powstały z naturalnego jedwabiu. Jednym z elementów letniej kolekcji jest smoking – idealny na specjalne okazje, takie jak ślub czy wesele, które sezon letni zwykle obfituje.

– „Lancerto na lato 2012 to połączenie ponadczasowego stylu i wygody. Dopasowujemy swoją ofertę do oczekiwań naszych klientów, którzy w ubraniach Lancerto mogą czuć się niezwykle elegancko i komfortowo nawet wówczas, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury” – podsumowuje Tomasz Ciąpała.

Dodatkowo, sprawdzonym rozwiązaniem, które Lancerto oferuje swoim klientom jest kolekcja BIZNES MIX, której poszczególne elementy można osobno dokupić w razie uszkodzenia, zniszczenia czy po prostu znoszenia. Spodnie i marynarki z kolekcji BIZNES MIX występują w trzech klasycznych kolorach: szarym, czarnym i granatowym.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD