Na ślubnym wybiegu


da67abbc4f77945a37a801d757daf385 188x300 Na ślubnym wybiegu

(fot. materiały prasowe)

Moda ślubna bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. Klasyka ciągle jest na topie, ale kobiety coraz częściej wybierają nietypowe rozwiązania – suknie mini, do kolan lub niesymetryczne wycięcia. I wtedy pojawia się pytanie, jak ozdobić nogi?

Pończochy czy rajstopy? Czy to pytanie może spędzić sen z powiek? Czy pończochy się nie zsuną? Czy w rajstopach będzie wygodnie przez cały wieczór? Czy nie będzie w nich za gorąco?

Na szczęście czasy jednego rodzaju rajstop i ograniczonych możliwości wyboru już dawno minęły. Projektanci i producenci dwoją się i troją przy tworzeniu kolejnych kolekcji. W końcu muszą one być trendy, ale i niepowtarzalne, a dodatkowo wygodne i estetyczne. Ale i tak przy wyborze decyduje fason pasujący do sukni i dodatków.

Decydując się na skromne i klasyczne suknie ślubne, warto nadać im odrobinę szaleństwa za pomocą rajstop z fantazyjnym, transparentnym wzorem. – Rajstopy z kolekcji Nicolle są trwałe i elastyczne, a wygodna gumka daje niesamowity komfort noszenia. Posiadają też płaski szew i mały, bawełniany klin oraz niewidoczne wzmocnienie palców – mówi Michał Janiak, właściciel sklepu www.e-marilyn.pl. Suknię z wycięciem z przodu doskonale będą uzupełniać rajstopy w pionowe paski, które optycznie wydłużają nogi. Natomiast Nudoshine to rajstopy z seksownym połyskiem, przezroczyste, z niewidoczną częścią majtkową, do każdej długości kreacji ślubnej.

Pończochy będą z kolei świetnym rozwiązaniem w upalny, letni dzień. A kobiety, które mają już doświadczenie w ich noszeniu, nie powinny się stresować, tym bardziej że ekskluzywne pończochy takie jak Paris czy Coco z www.e-marilyn.pl mają szeroką, ozdobną i elegancką 8-cm koronkę z silikonem, która zapobiega zsuwaniu się.

Ślub to dzień, w którym każda kobieta musi czuć się pewnie i wyjątkowo, a poczucie swobody w ruchu musi być naszym przyjacielem. Aby wejść pewnym krokiem na nową drogę życia, należy dokładnie przemyśleć w czym chcemy powiedzieć sakramentalne „tak”.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD