Uprowadzona 2


(fot. naszaklasank.blox.pl)

Dla fanów kina akcji i miłośniczek Liama Nessona szykuje się nie lada niespodzianka. Już 5 października na ekrany kin wejdzie Uprowadzona 2 (Taken 2), druga część filmu z 2008 roku, który okazał się hitem nie tylko światowego, ale także polskiego kina.

W nowej produkcji główny bohater kolejny raz będzie musiał stanąć do walki z groźnymi przestępcami, chroniąc to co dla niego najważniejsze, czyli własną rodzinę. Po kilku latach od nieszczęśliwych wydarzeń które miały miejsce w Paryżu, podczas rodzinnego wyjazdu do Stambułu, Bryan Mills (Liam Neeson) i jego żona Leonore (Famke Janssen) zostają porwani. Porywacz to żądny zemsty Murad Hodża (Rade Šerbedžija), ojciec Marko, który w pierwszej części został zabity, a wcześniej torturowany za porwanie córki Millsa. Bryan kolejny raz będzie zmuszony walczyć z porywaczami, a pomoże mu córka Kim (Maggie Grace), o której życie walczył w poprzedniej części.

Miejmy nadzieję, że opinia co do tego, że drugie części są zwykle nieco gorsze od pierwszych nie potwierdzi się w tym przypadku, a widzowie będą równie usatysfakcjonowani jak poprzednim razem.

Zwiastun: http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28polski%29-28676

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD