American Eagle Outfitters nareszcie w Polsce!


(fot. afterparty.pl)

28 sierpnia na polskim rynku odzieżowym pojawiła się amerykańska marka American Eagle Outfitters. Do tej pory w całej Europie zostały otwarte tylko dwa sklepy w Moskwie, teraz czas na Warszawę. Czy jesteście na to gotowe?

Na uroczystym otwarciu sklepu w CH Arkadia pojawiły się gwiazdy i celebryci polskiego show-biznesu. Jeszcze w tym roku firma planuje utworzenie kolejnego punktu w Galerii Mokotów, a w przyszłych latach otwarcie kolejnych placówek w największych miastach Polski.

Wszyscy, którzy odwiedzili sklep w dniu otwarcia mieli możliwość zrobienia sobie zdjęć w dowolnej stylizacji American Eagle Outfitters. Fotki można było od razu wydrukować oraz zamieścić na swoim koncie na Facebooku.

American Eagle Outfitters to jedna z najbardziej znanych amerykańskich marek posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości odzież, akcesoria oraz bieliznę w bardzo atrakcyjnych cenach.

Na stronie http://www.ae.com/web/international/index.jsp możecie przejrzeć aktualną kolekcję oraz zrobić elektroniczne zakupy.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD