Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!


Nie od dziś wiadomo, że ekologia jest trendy. Surowce wtórne wykorzystywane są na wiele różnych sposobów, ale jeszcze nigdy nie wykonywano z nich zegarków. Amerykańska firma WeWood właśnie zaczęła produkować zegarki z DREWNA!

Firma, której siedziba mieści się w Los Angeles wypuściła na rynek w pełni drewniane zegarki z japońskim mechanizmem Miyota. Są trwałe i wytrzymałe, lecz nie występują w wersji wodoodpornej. Dostępne są w formie analogowej i analogowo-cyfrowej. Zegarki nie posiadają żadnych szkodliwych substancji, wykonane są w 100% z naturalnego drewna. Czasomierze z drewna są świetnym rozwiązaniem dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami i uczuleniami, każdy zegarek jest bowiem hipoalergiczny. W ofercie możemy znaleźć rozmaite odcienie drewna – od jasnego, do bardzo ciemnego. Surowce z których wykonane są zegarki pochodzą głównie z odpadów w tartakach i fabrykach mebli.

Ile kosztuje ten designerski gadżet? Średnie ceny zaczynają się od 120$, co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 360 zł. Ekologiczne zegarki można kupić za pośrednictwem strony http://we-wood.us, ale też na answear.com. Prawdziwych fanów ekologii dodatkowo może zachęcić fakt, że za każdy sprzedany produkt właściciele firmy zobowiązują się do zasadzenia jednego drzewa w imieniu klienta. Jesteście zainteresowane?

359,00 zł

(fot. answear.com)

359,00 zł

(fot. answer.com)

379,00 zł

(fot. answer.com)

379,00 zł

(fot. answer.com)

379,00 zł

(fot. answer.com)

425,00 zł

425 zł

(fot. design-park.pl)

 


 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD