Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!


Nie od dziś wiadomo, że ekologia jest trendy. Surowce wtórne wykorzystywane są na wiele różnych sposobów, ale jeszcze nigdy nie wykonywano z nich zegarków. Amerykańska firma WeWood właśnie zaczęła produkować zegarki z DREWNA!

Firma, której siedziba mieści się w Los Angeles wypuściła na rynek w pełni drewniane zegarki z japońskim mechanizmem Miyota. Są trwałe i wytrzymałe, lecz nie występują w wersji wodoodpornej. Dostępne są w formie analogowej i analogowo-cyfrowej. Zegarki nie posiadają żadnych szkodliwych substancji, wykonane są w 100% z naturalnego drewna. Czasomierze z drewna są świetnym rozwiązaniem dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami i uczuleniami, każdy zegarek jest bowiem hipoalergiczny. W ofercie możemy znaleźć rozmaite odcienie drewna – od jasnego, do bardzo ciemnego. Surowce z których wykonane są zegarki pochodzą głównie z odpadów w tartakach i fabrykach mebli.

Ile kosztuje ten designerski gadżet? Średnie ceny zaczynają się od 120$, co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 360 zł. Ekologiczne zegarki można kupić za pośrednictwem strony http://we-wood.us, ale też na answear.com. Prawdziwych fanów ekologii dodatkowo może zachęcić fakt, że za każdy sprzedany produkt właściciele firmy zobowiązują się do zasadzenia jednego drzewa w imieniu klienta. Jesteście zainteresowane?

359,00 zł

ona wewood wewood zegarek date meskie 198x300 Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!

(fot. answear.com)

359,00 zł

ona wewood wewood zegarek date army meskie 198x300 Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!

(fot. answer.com)

379,00 zł

Zegarek DATE brown army.1346 Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!

(fot. answer.com)

379,00 zł

Zegarek DATE beige brown.1340 Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!

(fot. answer.com)

379,00 zł

Zegarek Beige Army.1338 Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!

(fot. answer.com)

425,00 zł

Zegarek JUPITER army.1352 Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!

425 zł

Zegarek JUPITER brown.1351 Drewniane zegarki? Tego jeszcze nie było!

(fot. design-park.pl)

 


 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD