Trendy jesień 2012 – buty z metalowymi czubkami


Kolejny wielki powrót butów z czubkami. Tym razem jednak pojawiają się w nieco odmienionym stylu, gdyż zostały ozdobione metalowym noskiem. Wejdźmy zatem w jesień stylowo i szykownie.

Od momentu, kiedy pojawiły się na wiosennym pokazie Louis Vuitton, stały się hitem i marzeniem każdej blogerki. Za oknami mamy już prawie jesień, a one nieustannie zachwycają i pojawiają się w jesiennej kolekcji niemalże każdej marki. Plusem butów z metalowymi noskami jest to, że nareszcie są one nie do zdarcia. Możemy pożegnać się z obtarciami, zarysowaniami i innymi niedoskonałościami, które powstają w trakcie użytkowania. Alternatywą dla tych z Was, które nie lubią szpilek i butów na wysokim obcasie są balerinki, które także występują z metalowym wykończeniem. Metalowy nosek zamienia szpilki czy baleriny w wyszukane, stylowe obuwie. Świetnie komponuje się z czernią i bielą, ale także z pastelowymi kolorami. Tego typu buty pasują głownie do prostych i minimalistycznych stylizacji, gdyż same w sobie są dość mocno ekstrawaganckie.

Muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu ten styl i z pewnością stanę się posiadaczką zarówno szpilek jak i balerinek ze metalowym czubkiem. A Wy co myślicie o tym trendzie, czy Wam także się podoba?

Zobaczcie fasony tych butów, które wpadły mi w oko.

H&M, 129,90 zł

(fot. hm.com)

Zara, 399 zł

(fot. zara.com)

 

River Island, £70.00

(fot. riverisland.com)

Pull and Bear, 139,90 zł

(fot. pullandbear.com)

Mango, 269 zł

(fot. mango.com)

Mango, 299 zł

(fot. mango.com)

GLOBAL Glitter Toe Cap Shoes, £65.00

(fot. topshop.com)

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD