O niekochanych kobietach, niedocenionych, odrzuconych i samotnych w pseudo-związkach


(fot. milionkobiet.pl)

Nieszczęśliwe, bez energii, z objawami depresji, żyją bez uniesień w szarej rzeczywistości obowiązków i niespełnionych potrzeb. Jak to zmienić? 

Ich związek od dawna jest prowizoryczny, nie ma w nim czułości, brakuje rozmowy, zrozumienia, nie mówiąc już o szacunku i trosce. Ona – kobiety niekochane już dawno zapomniały kim są, jak wiele znaczą i co mogłyby zmienić, osiągnąć.

Nazwać można je niewidzialnymi kobietami, przezroczyste, przemieszczają się wyłącznie w sferze swoich obowiązków i wyrzeczeń. Co zrobić by zmienić ich bieg zdarzeń, by mężczyzna po latach spojrzał na nią i powiedział: to niemożliwe, że to ona, skąd wzięła tyle siły, by stać się tak piękną i wartościową kobietą.

Udowodnij sobie i innym, że potrafisz zadbać o siebie !

  1. Zadbaj o siebie, na skalę swoich możliwości. Postaw siebie w centrum swojego wszechświata, zacznij od rzeczy najprostszych, od spacerów wieczornych, które poprawią sylwetkę, układ krążenia, odpornościowy. Wyciszą, zrelaksują, wypełnią ciało i duszę energią. Zacznij jeździć na rowerze, umów się z koleżankami  na kawę, wyjdź do kawiarni. Dbaj o relację z ludźmi, a będziesz pogodna. Nie myśl tylko o obowiązkach domowych, o sprzątaniu, gotowaniu, codziennych czynnościach. Nie śpiesz się po pracy do swojej codzienności, pomyśl co chcesz zrobić, żeby poczuć się lepiej.
  2. Jeśli Twoja praca jest Twoim życiowym nieudanym wyborem, próbuj poszukać rozwiązań, może masz jakiś swój, oryginalny pomysł na własny business, który może zostać  dofinansowany przez różne programy unijne.
  3. Postaw na siebie, pamiętaj, że to jak wyglądasz, co sobą prezentujesz, jak bardzo potrafisz być samodzielna dodaje atrakcyjności, staraj się być niezależna i najsilniejsza jak tylko potrafisz.
  4. Zadbana kobieta, otoczona przyjaciółmi, co więcej spełniona może odrodzić się na nowo, a wtedy na pewno każda trudność stanie się dla wyzwaniem.  Wysiłek się opłaca!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD