Tylko przyjaciel


(fot. paintingsforsalediscount.com)

Mężczyzna i kobieta uważają, że łącząca ich zażyła więź pozbawiona jest pierwiastka zmysłowego. Dać temu wiarę?

Przyjaźnie kobiet z mężczyznami mogą wzbogacać osobowość obojga i być cennym źródłem poznania emocjonalnego świata płci przeciwnej i dostrzeżenia w tym świetle specyfiki własnej natury, a nawet poczucia pełni kobiecości. Wiele osób może zdecydować się na taką relację, doceniając ją za spokój i brak zobowiązań.

Jednak, aby czuć się komfortowo podczas pielęgnowania takiej więzi, trzeba wziąć pod uwagę własne prawdziwe pobudki oraz uczucia przyjaciela. Nieraz po dokonaniu rzetelnej wiwisekcji możesz czuć dyskomfort, gdy okaże się, że do zadzierzgnięcia przyjaźni z chłopakiem skłoniła cię potrzeba zwrócenia na siebie czyjejś uwagi bez żadnych zobowiązań. A może w swoim sercu maskujesz nieśmiałą, niezdecydowaną jeszcze miłość do zaprzyjaźnionego mężczyzny?

W świecie uczuć na prawach logiki jest oddziaływanie przypadku i nieprzewidywalnej zmienności ich dotychczasowego stanu. I może być tak, że nagle zaskoczy cię fakt zniknięcia nieprzekraczalnych dotychczas granic uporządkowanej przyjaźni, a pojawiania się w tempie błyskawicy namiętnej miłości.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD