3x miłość – to, co widzę


(fot. us.123rf.com)

Teoretyzowanie o miłości doprowadza do wniosków oczywistych, jednak stanięcie z tym uczuciem twarzą w twarz to zupełnie nieprzewidywalna historia.

Wypieranie się silnych uczuć do kogoś nie ma sensu. Da to reakcję odwrotną – uczucia się nasilą. Jeżeli nie masz doświadczenia w przeżywaniu przez siebie miłości, wykorzystaj nadarzającą się sposobność – swoje stany, myśli, marzenia – by poznać różne oblicza miłości.

Jeżeli jesteś bardzo młodą kobietą, możesz nawet nie potrafić być obojętna wobec chłopaka, który nawiąże z tobą kontakt wzrokowy, miło się uśmiechnie, a z jego postawy będzie przebijało zdecydowanie.

Atrakcyjny młody mężczyzna może cię rozbudzić. Warto, żebyś jednak pamiętała o następującej prawdzie: powab cielesny silnie działa, rzecz jednak w tym, że sam wygląd bywa mylący. Pociąg do płci przeciwnej, czyli to, co widzę, sam w sobie będący czymś pięknym i emocjonującym, jest niewystarczający do zyskania przekonania, że to, co przeżywasz, to prawdziwa miłość.

Trudno w oparciu o czyjąś powierzchowność przeżyć bądź zbudować głęboką i trwałą relację. Jeżeli kobieta nie bierze tego pod rozwagę i ma zwyczaj lekko podchodzić do związków, skacząc z kwiatka na kwiatek, to w pewnym sensie przygotowuje się do rozstań i rozwodu.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD