Gleba dla zdrady


(fot. 4.bp.blogspot.com)

Czy budować trwałą zażyłość na seksie?

Obsypywanie się pieszczotami przez osoby, które mało się znają, a czują, że z ich znajomości może wyrosnąć trwałe uczucie, którego poszukują, utrudnia rozsądną wymianę myśli i wgłębianie się w ukryte wnętrze.

Interesujące, że osoby prowadzące bujne życie seksualne przed podjęciem decyzji o zawarciu związku dwukrotnie częściej zdradzają, a jeszcze przedtem zaostrzają u partnerów męcząca zazdrość, podejrzliwość i niepewność.

Prawda jest taka, iż podłoże dla przyszłości związku kładzie się począwszy od pierwszych spotkań. Harmonia pożycia dwojga kochających się ludzi wymaga trzymania się w ryzach. Skarbem jest rozpocząć życie z partnerem, którego się nie tylko kocha i chce fizycznie kochać, ale też tego, którego się szanuje.

Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród 177 mężatek poświadczyły, że wszystkie z nich, które uprawiały seks przed ślubem, narzekały na uporczywe i zaskakujące kłopoty we współżyciu po ślubie. Miały poczucie, iż zatraciły jakieś pozytywne pobudki co do partnera i nie potrafiły traktować go z szacunkiem. Rozchwiało się tez ich własne poczucie poszanowania siebie samej.

Dopuszczenie kogoś do swej intymności to nie jest sprawa tylko jednego z partnerów. Łącząc się w miłości, dwoje ludzi partneruje sobie nie tylko w fizyczności, lecz również zaczyna intensywnie wpływać nawzajem na swoje uczucia i generować nowe emocje – nie tylko u siebie, ale także u partnera.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD