Maniery do poprawki


(fot. filmpolski.pl)

Co myśli o kobiecie mężczyzna zaraz po rozmowie z nią, a nawet tuż przed tym? Jeżeli cały czas opowiadał o sobie: co ma, gdzie był i kogo zna, to snuje słodką nić autorefleksji: Ona już marzy, żebym się z nią umówił

I co ty na to? Cóż, ten, być może i sympatyczny chłopak, nie dostrzega w rozbieganych oczach dziewczyny wielkiego pragnienia, by umiejętnie się wykręcić i być przy tym w miarę taktowną. Jakiego typu mężczyzna mógłby zdobyć więcej twojego uznania niż powyżej zaprezentowany delikwent?

Z pewnością plus dla dbającego o dobre maniery zarówno w konwencjonalnych drobnych sytuacjach, jak i będącego wyrozumiałym i życzliwym dla członków rodziny ukochanej. Zdobędzie ciepły uśmiech wybranki serca także ten amant, który nie ośmieli się przekroczyć zbyt szybko granicy wzajemnej poufałości i nie będzie na pierwszym spotkaniu zasypywał pytaniami w stylu: jakie masz cele życiowe? albo: z kim już chodziłaś? Na pewno nawet najmniejsza sugestia skierowana do dziewczyny, przypominająca, że w pewnym wieku większość kobiet ma już męża i dzieci, nie da pozytywnej informacji zwrotnej.

Rzecz jasna, kultury osobistej nie zdejmuje się jak płaszcza przeciwdeszczowego. Dlatego każda kobieta, o której względy zabiega nie poznany jeszcze ktoś, postara się podejrzeć swego adoratora w każdej sytuacji, także w tak zwanym domu, czyli miejscu, w którym mężczyzna czuje się swobodnie i zdejmuje wszystkie ewentualne maski dobrego wychowania.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD