Nie bawię się w uczucia


(fot. t0.gstatic.com)

Niektórzy mężczyźni uważają, że dziewczyny mogą być świetnymi kumplami. Tak myśląc ze znaczną swobodą traktują swe znajome. Czy należysz do kobiet, które bez problemu odnajdują się w takich relacjach?

Jeżeli padnie przecząca odpowiedź, nie uważaj się za osobę mało elastyczną i ograniczoną swą kobiecością. To naturalne, iż mężczyzna, który dużo przebywa z daną kobietą przyjaciółką, chwali ją, właśnie jej się zwierza i o wszystkim rozmawia, łatwo może rozbudzić jej romantyczne uczucia. Kobieta obcująca z tak zachowującym się mężczyzną musi wziąć pod uwagę to, że może on nieświadomie oczekiwać od znajomości z dziewczyną  tego samego, co od kumplowania się z innymi facetami. Pochwalenie przyjaciela za dobrze wybrany garnitur i dzielenie się z nim swoimi rozmaitymi przeżyciami będzie dla niego tym samym, co bliski kontakt z zaprzyjaźnioną kobietą.

Dlatego wiele zależy od ciebie samej. Patrz na swe zachowanie i zastanawiaj się, co czujesz w głębi. Nie musisz być zdesperowana, żeby podobał ci się troskliwy i komunikatywny mężczyzna. Tak jak większość kobiet, przecież pragnęłabyś się mocno zakochać i odnaleźć tego jedynego.

Choć przy swym interesującym – a także naiwnym – towarzyszu rozmów czujesz się wyjątkowa jako osoba godna zaufania i jego wierna przyjaciółka, pamiętaj o własnych spontanicznie rodzących się uczuciach, kobiecych marzeniach i nie pozwól, by ktoś niepoważnie i lekkomyślnie traktował ciebie i twoje pragnienia.

 

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD