To naprawdę ty?…


Beauty the Beast beauty and the beast 1712250 960 540 300x168 To naprawdę ty?...

(fot. i.pinger.pl)

Mało czyje zachowanie może aż tak zaskoczyć jak osoby, na którą patrzymy przez różowe okulary zakochania. Jednak nawet w chwilach, które podcinają nam skrzydła, zdejmujemy różane binokle tylko po to, by je przetrzeć i umieścić z powrotem na swym poczciwym nosie.

Wiosną miłości w pełni cieszyć się może ta kobieta, która przeżyje ją całym sercem i umysłem – umysłem i uczuciem wespół w zespół. W związku z tym nie umknie jej żadna forma kontaktu z ukochanym, przeciwnie – postawi na różnorodność i śmiałą obserwację, a więc: spotkania w samotności, ale i w towarzystwie innych; obejrzenie filmu, lecz także spacer do muzeum i rozmowa; czułości na łonie natury, jak również wspólne gotowanie, zakupy i sprzątanie. Jakże ciekawe będzie dla zakochanej kobiety zaobserwowanie, jak jej ukochany zachowuje się, gdy ktoś w towarzystwie nadepnie mu na odcisk. Zauważy gesty, usłyszy ton głosu i retorykę przyszłego partnera w sytuacji konfliktowej. Jednak to nie wszystko, co może przedsięwziąć roztropna dzierlatka, a przyszła mężatka.

Należy podejmować rozmowy w cztery oczy na trudne, nie zawsze romantyczne tematy. Mogą to być dyskusje na następujące sprawy: spojrzenie każdego z was na rolę w małżeństwie swoją i partnera, cele na najbliższą i dalszą przyszłość, stosunek do spraw finansowych, najważniejsze wydatki w najbliższym czasie, podział obowiązków domowych, a także sposób osiągnięcia waszych wspólnych celów.

Poznanie czyichś słabych stron wymaga czasu, wysiłku, a także świadomego planowania, a nawet wręcz sprytu! To jednak jest właśnie postępowanie wynikające z prawdziwej miłości do drugiej osoby i do siebie samej.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD