Calzedonia prezentuje innowacyjną technologię LYCRA® Fusion™


Calzedonia 05 300x168 Calzedonia prezentuje innowacyjną technologię LYCRA® Fusion™

(fot. materiały prasowe)

Marka Calzedonia stworzyła specjalną tkaninę LYCRA® Fusion™, dzięki której rajstopy i legginsy zyskały zupełnie nowe oblicze! Od tej pory będziesz mogła dostosować je do siebie i swojego wyjątkowego stylu. Ta innowacyjna kolekcja swoją premierę miała 14 października w najnowszym spocie reklamowym marki.

Premierowy spot to celebracja wartości, jaką jest przyjaźń, opowiada historię grupy przyjaciółek, które nocą przemierzają miasto pełne świateł nocnych klubów. Ich styl to mieszanka rocka i miejskiego szyku, a w stylizacjach nie zabrakło klasycznych rajstop Calzedonia, które w tym wydaniu nabrały nowego, bardziej współczesnego charakteru.

W jednej ze scen spotu bohaterka, w geście wyrażającym wolność i ekspresyjność w interpretowaniu mody celowo rozcina swoje rajstopy! Najnowsze propozycje CALZEDONIA skrywają sekret, innowacyjną technologię LYCRA® Fusion™! To specjalne włókno pozwoli Ci bawić się i dowolnie przerabiać rajstopy i legginsy Calzedonia, tworząc unikatowy i spersonalizowany look, wszystko to dzięki specjalnemu efektowi wielowarstwowości. Warstwowe zakładanie kolorowych rajstop i legginsów, czy rozcinanie i wycinanie dziur, wszystko to jest możliwe! Dzięki LYCRA® Fusion™ dziury i rozcięcia pozostają na swoim miejscu, bez ryzyka ‚nadprogramowych’ zaciągnięć czy „oczek”.

Cena legginsów: 59,90zł
Cena rajstop: 23,50zł

Calzedonia 04 300x168 Calzedonia prezentuje innowacyjną technologię LYCRA® Fusion™

(fot. materiały prasowe)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD