Lunch w garniturze


(fot. materiały prasowe)

Współcześni managerowie, dyrektorzy i prezesi – zapracowani, z wypełnionym po brzegi terminarzem, zwykle wykorzystują każdą wolną chwilę na pozazawodowe sprawy. Kobiety w porze lunchu umawiają się na manicure, zabiegi medycyny estetycznej lub idą na szybkie zakupy, mężczyźni zaś biegną na squasha, fundują sobie masaż lub…przymiarkę garnituru szytego na miarę.

Dziś taka przymiarka może się odbyć w dowolnie wybranym przez klienta miejscu, takim jak biuro czy apartament. Pobranie miary, pogłębiony wywiad odnośnie przeznaczenia garnituru i oczekiwań klienta oraz wybór materiałów i dodatków, nie wymaga już wizyty w pracowni krawieckiej i wielogodzinnego, nieruchomego pozowania w najeżonym szpilkami modelu marynarki. Wystarczy profesjonalny i mobilny doradca z walizką zawierającą niezbędne przybory, próbki tkanin, miarkę oraz notes.

Tak wyposażoną walizkę na spotkania wozi ze sobą każdy Doradca Cafardini – ekskluzywnej polskiej marki szyjącej garnitury na miarę. Doradca Cafardini jest do dyspozycji i służy poradą niezależnie od tego czy klient ma niewiele czasu w przerwie pomiędzy spotkaniami, kolejnymi lotami czy najzwyczajniej w świecie jego czas pracy kończy się późnym wieczorem. Osobisty doradca zna styl życia, wymagania oraz – naturalnie – wymiary swojego klienta i jest w stanie zaproponować mu dokładnie to, czego potrzebuje – nawet podczas krótkiego lunchu.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD