Damy na stadiony


(fot. gazeta.pl)

Czy odpowiednim miejscem dla kobiety jest bezkresna egzystencja w domu przy praniu , parsowaniu, gotowaniu? Albo inaczej a może kobieta stworzona jest tylko do tego by  leżeć i pachnieć?

Odpowiedź na te pytanie nigdy nie będzie jednoznaczna, co więcej każda kobieta jest inna i inaczej postrzega swoje miejsce. Naukowo udowodnione zostało, że Panie powoli dominują, ponieważ przejmują role i funkcje jaki dotąd pełnili mężczyźni, coraz bardziej zniewieściali mężczyźni. Kobiety grają główne role w teatrach, kinach, a nawet na stadionach… Jeżeli jest mowa o stadionach to na myśl przychodzi Euro, rozgrywane na polskich boiskach, których największą gwiazdą okazała się Natalia Siwiec!

Każda kobieta marzy o tym, aby miliony kamer i fotoreporterów były skierowane właśnie na nią. A jeżeli staje się to podczas bardzo ważnego wydarzenia to pozycja i popularność rośnie niebotycznie. Więc w czym tak naprawdę tkwi fenomen „najpiękniejszej kibicki”? Właśnie w tym, że wprowadziła ona na stadion – miejsce sacrum dla prawdziwego szanującego się gladiatora footballu, kurtuazję prosto z salonów. Jej uśmiech ukoił flustracje  i rozżalenie niejednego zatwardziałego kibica. W sumie to polscy piłkarze powinni być wdzięczni za samą obecność słynnej Natalii, bo ich występ zakończył się wstydem, a ich obietnice o walkę o puchar Europy były jedynie pustymi mrzonkami.

Trzeba przyznać, że Natalia Siwiec (była dziewczyna Damiana Gorawskiego – byłego reprezentanta Polski i Wisły Kraków), godnie reprezentowała płeć piękną narodu polskiego. Przynajmniej w całej Europie wiadomo, że w Polsce są najpiękniejsze kobiety, które łagodzą nie tylko przegrane polskich piłkarzy, do których moglibyśmy się w końcu przyzwyczaić, lecz także sprawiają, że stadiony są piękniejsze.

Więc co zrobić, by zostać damą stadionową? Przede wszystkim wybrać się na stadion, wybrać kreację podkreślającą nie tylko narodowe barwy, a do tego należy poczuć atmosferę stadionu i sukces będzie murowany. Chcąc nie chcąc, trzeba przyznać, że piłkarze są bardzo atrakcyjni, więc czemu nie zostać polską Victorią Beckham i wieść „piłkarskie” życie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD