Modowe wybiegi


(fot. pobieramysie.pl)

Jak wyjść za mąż ? Za tym jednym pytaniem kryje się wiele niewiadomych, wiele przygotowań, wiele zabiegów upiększających i nie tylko….pomijając problem poszukiwań lub wyboru tego jedynego, wyśnionego księcia z bajki, należy stwierdzić, że organizacja wesela przerasta niejedną pannę młodą. A przecież to dzień ślubu powinien być najpiękniejszym dniem przyszłej żony- tak czasmi to słowo nie chce się przecisnąć przez usta. To ona powinna być najpiękniejsza, najmodniejsza, najwspanialsza. Ale jak to zrobić nie wydając fortuny a przy tym nie popaść w rutynę?

Oto kilka wskazówek na to by tuż na starcie – na nowej drodze życia nie popaść w sidła kredytów i innych „kapitalistycznych udogodnień” a przy tym uchronić się od tandety „słomianego wesela w stodole”.

(fot. t1.gstatic.com)

Wszystko musi być na swoim miejscu. Zatem z niemiecką skrupulatnością należy zrobić sobie taki własny business plan, w którym szczegółowo wymienimy wszystkie elementy tworzące aurę weselną – sala weselna, menu, muzyka. W tym celu najlepiej wykorzystać zwyczajny zeszyt np. z motywem z ulubionej bajki, by załatwianie tych wszystkich biurokratycznych rzeczy dobrze nam się kojarzyło, gdyż taka okładka będzie działać kojąco na nasze zmysły i łagodzić wszelkie skoki ciśnienia związane z negocjacją cen.

– Zaproszenia i Research gości. Należy zaprosić tylko te osoby wśród, których czujemy się dobrze, którzy dobrze nam życzą, z którymi chcemy dzielić ten szczególny dzień. Zrezygnujmy więc z ciotki, którą znamy tylko ze zdjęć czy z koleżanki ze wścibskim spojrzeniem, która liczy tylko na darmowy bal. A co do zaproszenia to nie powinno przybierać powszechnie eklektycznej formy komunijno – chrzcielnej. Dobrym pomysłem jest proste zaproszenie z uroczym zdjęciem państwa młodych, które dobrany duet tworzy z mądrą starożytną sentencją bądź cytatem biblijnym.

Królową być. W tym wszystkim najważniejsza jest oczywiście Panna Młoda w śnieżnobiałej sukni. Lecz aby uzyskać efekt księżniczki, należy wybrać suknię godną księżniczki. Suknia ślubna nie powinna być zbyt przesadna ani zbyt skromna. Powinna być umiarkowana – najlepsza jest suknia rozkloszowana na dole, przy tym z podkreślającym gorsetem na górze, a harmonijną całość tworzy długi welon i delikatny subtelny makijaż. W tej jednej kwestii można pójść na całość, bo na pięknie się nie oszczędza.

I oto powstał prosty przepis, by Panna Młoda żyła swym szczęściem, swym ślubem, swym życiem. Bo przecież będzie miała przyjęcie dopięte na ostatni guzik, gości, których darzy sympatią i wymarzoną suknię, więc teraz nadchodzi moda na śluby przemyślane pod względem materialnym z nutką rozpusty w odsłonie ślubnej sukni, bo każdy marzy o weselu z klasą.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD