Savile Row w Polsce?


(fot. materiały prasowe)

Słynąca z najlepszych pod każdym względem garniturów londyńska ulica Savile Row od ponad 150 lat przyciąga wielbicieli zarówno klasycznej elegancji, jak i kreatywnego – niekiedy wręcz egzotycznego – designu. Niemal na całej długości tej ulicy znajduje się mnóstwo mniejszych i większych zakładów krawieckich, które od pokoleń szyją najznakomitsze marynarki, spodnie, płaszcze oraz oczywiście garnitury.

Wychodząca spod igieł wyjątkowych brytyjskich krawców odzież trafia do ceniących sobie nieskazitelny wygląd, wymagających klientów, którzy ze wszystkich stron świata przyjeżdżają do Londynu, aby choć przez chwilę doświadczyć klimatu, jaki funduje Savile Row. Personalizowana garderoba to dla tych gentlemanów coś więcej niż zwykłe ubrania – szycie na miarę to styl życia i sposób na wyeksponowanie własnego wizerunku.

Można lecieć do Londynu, by na własnej skórze przekonać się o legendzie Savile Row, jednak wystarczy wybrać się na ulicę Grzybowską w Warszawie i stwierdzić, że Polska daje równie wiele możliwości. Znajdujący się tam showroom Cafardini, oferuje najwyższej jakości materiały i dodatki, z których na co dzień korzystają również londyńscy krawcy – tkaniny Holland & Sherry, Dormeuil, Loro Piana czy Ermenegildo Zegna – oraz umożliwia spersonalizowanie garderoby dokładnie według oczekiwań klienta.  Osobisty doradca, z którym można się spotkać zarówno w Showroomie, jak i we wskazanym miejscu  – biuro, apartament – idealnie dopasuje garnitur, zaproponuje rozwiązania odpowiednie do danej sylwetki i pomoże wykreować własny styl z taką samą dbałością jak doradcy z Savile Row.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD