Beyonce reklamuje kolekcję House Of Dereon


(fot. facebook.com)

Sławna i kochana przez miliony piosenkarka wystąpiła niedawno w roli modelki. Beyonce stała się twarzą jesiennej kampanii reklamowej ekskluzywnej marki odzieżowej, której jest współwłaścicielką.

House of Dereon to dom mody założony w 2004 roku przez Beyoncé  oraz jej matkę Tinę Knowles – stylistkę. Linia ubrań inspirowana jest trzema pokoleniami kobiet rodziny Knowles. Hasło przewodnie marki to: „Couture.Kick.Soul”, które jest odzwierciedleniem założeń stylistycznych. W projektach odnajdziemy światowe trendy i nowinki, szyk i elegancję oraz ubrania „ z duszą”.

Klika tygodni temu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia najnowszej kolekcji HOD wykonane przez światowej sławy fotografa – Jean ‘a-Baptiste Mondino. Długo wyczekiwana przez fanów piosenkarki linia ubrań na sezon jesień/zima była inspirowana jej zeszłorocznym występem na festiwalu muzycznym w Glastonbury. Kolekcja jesienna to przede wszystkim ubrania w stylu boho, czyli długie spódnice i jerseyowe topy zestawione z klasycznymi dżinsami. Na zimę projektantki proponują odważne, a zarazem luksusowe kreacje z dużą dawką seksapilu. Barwami dominującymi są rubin, ametyst i czerń.

(fot. www.houseofdereon.com)

(fot. www.houseofdereon.com)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. www.houseofdereon.com)

(fot. www.houseofdereon.com)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. www.fashionbombdaily.com)

 

(fot. www.fashionbombdaily.com)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD