Cindy Crawford projektuje dla H&M


(fot. www.vogue.co.uk)

Topowa modelka lat 90. rozpoczęła współpracę ze znaną marką odzieżowa C&A. Będzie to pierwsza, ale jak donoszą zagraniczne media – nie ostatnia kolekcja stworzona przez Crawford. Najnowsza linia ubrań na sezon jesień/zima trafi do 1,500 sklepów w całej Europie już niebawem!

Modelka prezentuje ubrania, które z pewnością przypadną do gustu wielbicielkom prostoty i wygody. Na sezon jesienno-zimowy C&A proponuje grube, wełniane swetry, proste koszulki, obcisłe jeansy oraz klasyczne blazery. Atutem kolekcji jest to, iż jej poszczególne elementy można łączyć na wiele sposobów i tym samym znaleźć coś także na specjalne okazje.

„Moim celem było zaprojektowanie wygodnych, a zarazem modnych ubrań na co dzień. Jestem niezwykle podekscytowana możliwością współpracy z C&A. Zawsze marzyłam o posiadaniu własnej linii ubrań” – mówi modelka.

Jeśli jesteście ciekawi efektów współpracy marki ceniącej wygodę ze znaną modelką przenoszącą trendy z wybiegów na ulice, to obejrzyjcie zdjęcia poniżej  i jak najszybciej udajcie się do sklepów.

(fot. www.vogue.co.uk)

(fot. www.vogue.co.uk)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. www.vogue.co.uk)

(fot. www.vogue.co.uk)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD