Robert Pattison twarzą perfum Dior


(fot. platine.pl)

Znany i kochany przez miliony fanek na całym świecie – Robert Pattison został twarzą kampanii reklamowej najnowszej linii zapachu Dior Homme. To pierwszy tak poważny kontrakt modowy młodego aktora.

Gwiazdor, znany przede wszystkim z roli uwodzicielskiego i tajemniczego wampira w sadze „Zmierzch” coraz lepiej radzi sobie w branży modowej. Nie tak dawno jeden z amerykańskim magazynów dla mężczyzn uznał go za najlepiej ubranego mężczyznę 2012 roku. I szczerze mówiąc nie należy się temu dziwić – Pattison na czerwonym dywanie nie popełnił dotychczas żadnego faux-pas, a na gale wybiera garnitury od najlepszych i najbardziej znanych projektantów, m.in. od Gucciego.

W ramach kampanii Robert ma pojawić się w spocie reklamowych i na billboardach. W zamian za podpisanie trzyletniego kontraktu aktor – jak donoszą media plotkarskie – ma otrzymać 12 milionów dolarów. Marka jest w cenie!

Francuski dom mody do współpracy już od kilku lat zaprasza znanych i cenionych artystów. Zapachy Diora reklamowali już Jude Law, Charlize Theron i Natalie Portman.

(fot. www.facebook.com)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD