Pokaz Victoria’s Secret 2012


(fot. vogue.co.uk)

7. listopada w Nowym Yorku odbył się niezwykły i długo wyczekiwany przez wszystkich pokaz bielizny Victoria’s Secret. Na scenie, oprócz znanych modelek pojawili się Rihanna oraz Justin Bieber, którzy swoimi przebojami uświetnili show.

Jak co roku firma Victoria’s Secret zaskakuje nas pomysłowością i oryginalnością. Aniołki Victorii na tegorocznym pokazie prezentowały fantazyjne projekty bielizny pełne przepychu i blichtru. Niemalże każdy stanik był wysadzany kryształkami Svarowskiego, a oprócz ogromnej ilości cekinów, piór, koronek i pomponów nie zabrakło obowiązkowych już anielskich skrzydeł.

Wśród topowych modelek pojawiły się m.in. urocza Miranda Kerr, boska Doutzen Kroes, seksowna jak zwykle Adriana Lima oraz zjawiskowa Magdalena Frąckowiak, która w błękitnym komplecie VS wyglądała wręcz nieziemsko. Jednak niekwestionowaną gwiazdą wybiegu była Alessandra Ambrosio. Modelka miała na sobie stanik warty 2,5 mln dolarów. Biustonosz jest wysadzany diamentami, ametystami, rubinami i szafirami, a na łączeniu miseczek znajduje się złoty kwiatek z 20-karatowym diamentem.

(fot. vogue.co.uk)

(fot. vogue.co.uk)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. vogue.co.uk)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD