White Plate


Korzystając  ze wspólnego pobytu w Warszawie wraz z  Najpiękniejszą Kobietą Świata zdecydowaliśmy się odwiedzić warszawski klub Traffic. Nie bez przyczyny oczywiście.

Jeszcze ciepła książka White Plate u nas na półce już od wtorku, zatem spotkanie z jej autorką wydało się naturalnym obowiązkiem. Zresztą zawsze przyjemnie skonfrontować swoje wyobrażenie o człowieku z jego realną postacią.

Wystartowano o 18, my niestety spóźnieni, dotarliśmy na ostatnie kilka chwil spotkania z Elizą Mórawską, ale i ten krótki czas pozwolił nam rozpoznać w niej osobę pełną wdzięku i uśmiechu, która z dużą serdecznością odnosi się do swoich fanów i stałych czytelników blogu pod tym samym tytułem.

Ucieszyła nas naturalność autorki i jej prawdziwa pasja kuchennych działań i poszukiwania inspiracji. Pozytywne postrzeganie rodzimej kuchni i banalne wytłumaczenie miłości do kuchni francuskiej ze względu na jej prostotę.

Usatysfakcjonowani zdobyliśmy dowód swej wdzięczności i teraz pozostało jedynie cieszyć się lekturą i wyszukać garść najlepszych przepisów.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD