Jacy mężczyźni są kochani???


(fot. encrypted-tbn0.gstatic.com)

Jaki typ mężczyzny jest najbardziej pożądany? Facet po prostu musi mieć „to coś”. Niektórzy wierzą w przeznaczenie, że gdzieś na świecie jest osoba, która ofiaruje szczęście. Jednak z drugiej strony skąd wiadomo, że nie przegapimy tej wyśnionej miłości. Istnieje również możliwość, że nasz Królewicz odjedzie bez słowa na swoim białym rumaku, pozostawiając po sobie złamane serce.

Takie rozczarowania są bezlitosne, które w skrajnych przypadkach mogą zniszczyć życie. Kobiety są bardzo kochliwe i bardzo wrażliwe. Lecz największym problemem kobiet nie są mężczyźni, lecz właśnie same kobiety. Bo są za dobre, za łatwowierne, za bardzo oddane, po prostu kochają za bardzo. Kobiety powinny zatem nauczyć się rozpoznawać ich typy i upodobania. Ale jak to zrobić? Powszechnie wiadomo, że faceci są skryci i niewiele mówią o sobie. Lecz ich największą bronią jest to, że kiedy chcą zdobyć upragnioną kobietę są w stanie zrobić dla swojej wybranki wszystko. Komplementy, prezenty i słodkie uśmiechy mijają jednak bezpowrotnie, gdy kobieta odwzajemni uczucie. Dobrym sposobem na uniezależnienie się od złudnej miłości męskiej są dobre stosunki ze starszym bratem. Jak wiadomo brat jest płci męskiej i dzięki temu może ocalić kobiece serce.

Najbardziej istotne jest bowiem to, aby to kobiety wybierały sobie mężczyzn, a nie na odwrót. Panie muszą zatem określić swój typ. Przecież nie każdy mężczyzna jest  w stanie zauroczyć tę samą kobietę. Dla jednej najważniejsza jest siła fizyczna, dla drugiej siła intelektu. Niektóre gustują w mężczyznach z artystyczną duszą. Dla kolejnych ważne są zupełnie inne cechy. Każdy mężczyzna  jest również  inny. I każdy może trafić do serca kobiety w inny sposób. To, co dla jednej jest ogromną wadą, dla drugiej może być wielką zaletą. Silni, muskularni faceci najczęściej są obiektem westchnień nastolatek. Nie tylko dlatego, że takim partnerem można zaimponować koleżankom. Dla dziewczyn w tym wieku najważniejsze jest branie życia pełnymi garściami. W tym świecie znakomicie odnalazłyby się przy boku kogoś, kogo można nazwać twardzielem. Starsze dziewczyny, po dwudziestym roku życia, tamten etap mają już za sobą. Wtedy zwracają się ku jakimś wartościom, kształtuje się ich światopogląd i zaczynają sobie stawiać pytanie o sens życia. Dla wielu młodych kobiet idealnym mężczyzną staje się ktoś, kto ma coś ciekawego do powiedzenia i potrafi to w interesujący sposób wyrazić np. pisząc wiersz czy malując obraz. W tym okresie życia sztuka działa na kobiety. A co później? Mniej więcej w wieku dwudziestu czterech lat szaleństwo emocjonalne zastępuje racjonalizm i chęć stabilizacji. Kobieta poszukuje spokoju, oczekuje od mężczyzny cech, które predestynowałyby go do bycia dobrym mężem i głową rodziny. Wtedy w cenie zaczynają być wartości intelektualne. Poza wiekiem kobiety wpływ na wybór mężczyzny mają też takie czynniki jak: środowisko czy wychowanie. Dlatego też podświadomie szukają mężczyzny będącego lustrzanym odbiciem swego ojca.

– Romantyczny Artysta

Wierzy w  klasyczną miłość. Regularnie przynosi kobiecie kwiaty i czekoladki oraz zapala świece przy kolacji. Często do niej dzwoni, zapewniając, że myśli tylko o niej, patrzy jej w oczy i mówi o swoich uczuciach. Dlaczego trudno mu się oprzeć? Kobiety uwielbiają czuć się doceniane, a romantyk właśnie to im zapewnia. Poprzez romantyczne gesty dowodzi, że dana kobieta jest tą jedyną. Otwiera kobiecie drzwi samochodu, płaci rachunek w restauracji, nie zapomina zaoferować deseru i zawsze odprowadzi ją do domu. Jest czuły i uważny na to, jak czuje się kobieta. Taki mężczyzna wydaje się dojrzały, a większość kobiet dochodzi do wniosku, że szukają mężczyzny, który będzie je troskliwie traktował. Na dłuższą metę to właśnie cechy takiego mężczyzny wygrywają z porywczością i niedojrzałością. Taki mężczyzna szczególnie cieszy się powodzeniem wśród kobiet, które wcześniej natknęły się na szorstkich, nieuprzejmych partnerów, którzy nigdy nie dotrzymywali obietnic. Jest spontaniczny i żyje chwilą. Często wykorzystuje swoją kreatywność do uwodzenia partnerki przez namalowanie jej obrazu, zrobienie zdjęcia czy napisanie dla niej piosenki. Bowiem każda kobieta chce się poczuć jedyną i wyjątkową. I nie ma to lepszego sposobu niż stworzenie z niej źródła inspiracji dla sztuki. Tym, co ją intryguje, jest kreatywny i romantyczny umysł mężczyzny.

Doskonałym przykładem takiego mężczyzny jest  James Franco, który doskonale wcielił w Tristana.

(fot. encrypted-tbn2.gstatic.com)

– Twardziel i buntownik z wyboru

Charyzma, charyzma i jeszcze raz charyzma. To wiele tłumaczy. Kobiety często wybierają tych mężczyzn, którzy są ciekawi świata, jednak najbardziej pociąga je spotkanie i randka z kimś z innej „planety”. Pojawia się tam, gdzie zawieje go wiatr, a ten zazwyczaj kieruje go w kierunku przygód. To mężczyzna, który potrafi zaskoczyć swoją partnerkę niespodziewaną wycieczką. Ale jednocześnie jest to typ, który nie martwi się szczególnie konsekwencjami i widzi to, co w danej chwili wydaje mu się ciekawe. Kobiety często są spragnione czegoś niekontrolowanego, szalonego, buntowniczego i to bez szukania szczególnych przyczyn. Pociąga je beztroska, mają nadzieję, że i one się nią zarażą. Typ wolnego ducha to duża dawka młodości, mimo iż często nie można w jego przypadku liczyć na trwały i pewny związek. Daje poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Jest asertywny w towarzystwie, roztacza wokół siebie aurę siły i kontroli. W związkach nie jest zazdrosny o innych mężczyzn, nie obawia się kolegów swojej partnerki czy jej znajomych z pracy. Kobiety przyciągają mężczyźni pewni siebie, bo jeśli oni myślą dobrze o sobie, to kobieta również będzie potrafiła dostrzec swoją wartość! Co więcej, mężczyźni pewni siebie wcale nie szukają docenienia ze strony kobiet, co sprawia, że są pożądani jeszcze bardziej.

Odzwierciedleniem tych cech i to nie tylko na ekranie jest James Dean.

– Odpowiedzialna głowa rodziny

Idealny mąż musi wiedzieć, jak zadbać o rodzinę, utrzymać ją – troskliwie dbać o dzieci i małżonkę. W złym guście jest, gdy mąż żartuje sobie z żony przy kolegach, albo opowiada im głupie historyjki z własnego domowego życia, które tak naprawdę, powinien zachować dla siebie. Jeśli będzie taka potrzeba, facet musi umieć wykonać niektóre obowiązki za żonę takie jak pranie, ugotowanie obiadu, prasowanie, odkurzanie, zmycie naczyń. Kobieta czasem może być na wyjeździe, dłużej w pracy itd., jednak dom musi i tak funkcjonować – wtedy wszelkie zadania i odpowiedzialność spadają na mężczyznę. Jedną z ważniejszych kwestii jest to, że mąż nie może nadużywać alkoholu, nie jest tu mowa o sporadycznych sytuacjach, które zawsze się zdarzają i to zrozumiałe, że jednak codzienne lub prawie codzienne upojenie alkoholowe nie sprzyja ani małżeństwu, ani całej rodzinie.

Takim mężczyzną jest z pewnością Brad Pitt.

 

(fot. encrypted-tbn2.gstatic.com)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD