Biżuteria jak z bajki


(fot. vogue.co.uk)

Światowej sławy jubiler Chopard rozpoczął współpracę z jednym z najbardziej prestiżowych i eleganckich londyńskich butików Harrords. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie baśniowej kolekcji biżuterii inspirowanej księżniczkami Walta Disneya.

Dzięki tej niezwykłej kolekcji każda z kobiet będzie mogła choć przez chwilę poczuć się jak bohaterka swojej ulubionej bajki z dzieciństwa. Limitowana linia obejmować będzie kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki oraz treski wyglądem nawiązujące do disneyowskich piękności.

Poszczególne elementy biżuterii są sygnowane imionami głównych bohaterek baśni. I tak – Królewna Śnieżka to nazwa uroczego pierścionka w kształcie jabłka, który został wykonany z rubinów, szmaragdów oraz brązowych diamentów. Kwiecista broszka zdobiona różowymi szafirami i rubinami to Mulan. Naszyjnik z białego złota był inspirowany Bellą z „Pięknej i Bestii”. Do jego zaprojektowania użyto 69-karatowych kamieni szlachetnych takich jak tanzanity, niebieskie ametysty, różowe szafiry i diamenty. Ale to nie koniec tych unikatowych dzieł sztuki Choparda. W kolekcji znajdziemy także kolczyki Kopciuszka z perłą i akwamarynową łezką oraz naszyjnik Roszpunki z różowego złota i diamentów.

(fot. vogue.co.uk)

(fot. vogue.co.uk)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. vogue.co.uk)

 

(fot. vogue.co.uk)

(fot. vogue.co.uk)

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD