Kobieta na górze


(fot. t3.gstatic.com)

Ciągoty do grania pierwszych skrzypiec bądź strach można z korzyścią spożytkować we współżyciu; także tam istnieje możliwość odkrycia w sobie pokornego zrozumienia oraz iskier odwagi.

W życiu domowym kobieta czuje się dobrze, gdy może polegać na swym kochającym partnerze i wspólnie z nim dbać o własny dom. W wielu rodzinach to mąż podejmuje ostateczne decyzje oraz zaspokaja większość jej materialnych potrzeb.

Jednakże w sprawach seksu relacje partnerskie prezentują się znacznie bardziej różnorodnie. Nie istnieje tam uporządkowana współpraca z przewidywalnymi dla obojga partnerów zadaniami do wykonania i wpisanymi w strukturę rodziny rolami.

W intymnym świecie mężczyzna, kiedy pragnie, całkowicie poddaje się kobiecym pieszczotom, co zresztą wpływa stymulująco i na niego, i na kobietę. Ona także czuje rozkosze przy ciele pobudzonego i przejmującego inicjatywę partnera. Gra dwojga ludzi pomiędzy okazywaną sobie nawzajem uległością i dominacją jest naturalnym rytmem życia seksualnego. Dzięki temu obie strony ze swobodą i śmiałością zaspokajają swe indywidualne potrzeby. Staje się to pełniejsze, gdy każde z obojga kochanków może w danych chwilach wieźć prym w seksie i po swojemu zdynamizować współżycie. Momenty dominacji jednego z partnerów działają z kolei kusząco na drugiego, rozzuchwalając go oraz rozpłomieniając do przejęcia pałeczki.

W ten sposób, według własnej częstotliwości następowania zmian, pożycie zakwita wciąż na nowo, odsłaniając nieraz wiele czułości, wyczucia i delikatności, których w rutynie dnia codziennego trzeba by się doszukiwać z lupą.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD