Szacunek dla cudu


(fot. wp.pl)

Partnerzy w związku małżeński mogą zaznawać poczucia spełnienia i szczęścia dzięki dwóm cudom: po pierwsze, wykorzystując stosunki cielesne do wytworzenia serdecznej i trwałej więzi między sobą, zaś po drugie, decydując się na poczęcie i wydanie na świat dziecka.

Niejedna kobieta z trudem opowiada o swym porodzie i nigdy nie chciałaby drugi raz leżeć na twardym, wąskim  stole położniczym i być przeszywana przejmującym bólem. Jednakże cierpienie to w jakiś niepojęty sposób szybko staje się mniej ważne, wręcz nieważne i idzie w zapomnienie często już w momencie ujrzenia ciepłego, małego ciała dziecka, poczętego z miłości. Owoc namiętnego uczucia w oczach kobiety i mężczyzny jawi się przepięknym małym cudem.

Według pewnego lekarza już samo poczucie miłości i uniesienia, które doprowadza do złączenia się męskich i żeńskich komórek rozrodczych, napawa wielkim podziwem i jest naukową tajemnicą. Płodność uczucia miłości i uniesienia, w którym większość kobiet i mężczyzn może mieć swój udział, zasługuje na działania, z których przebija głęboki szacunek.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD