Zdrada


(fot. t3.gstatic.com)

Na co dzień doceniasz uporządkowane i przewidywalne życie w rodzinnym gronie. Jednak w chwilach seksualnego zaspokajania dążysz do czegoś dokładnie odwrotnego i, bardziej niż codzienne kontakty, nasyconego emocjami.

Można to osiągnąć na wiele sposobów, jednak jeden z nich jest niebezpieczny zarówno dla ciebie, jak  i twojego męża i dlatego nie warto po niego w ogóle sięgać. Chodzi o stosunki płciowe z innym partnerem.

Kiedy mężczyzna i kobieta się pobierają, dają sobie nawzajem przyrzeczenie i wierzą swym słowom oraz temu, że potrafią dotrzymywać obietnic. Gdy jedno z nich zawodzi, słowa tej osoby tracą swą moc i stają się puste.

Cudzołóstwo to przestępstwo w swej brudnej i bolesnej materii wyjątkowe, gdyż popełniane jest przeciwko danemu, określonemu człowiekowi; nie jest to złamanie ogólnych dobrych zasad i enigmatyczne, zawieszone w nieokreślonej przestrzeni poczucie winy wobec świata. Zdradza się konkretnego człowieka.

Tak jak dane podczas zawierania związku słowo miało być uzewnętrzniane w czynach przez wszystkie dni, w takiej samej perspektywie działa zdrada – rani partnera na całe życie.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD