Fantazje o kobiecości


(fot. wikimedia.org)

Uwielbieniu osoby tej samej płci towarzyszą marzenia erotyczne. Co myśleć wtedy o swoich pragnieniach i uczuciach?

Jeżeli jesteś młodziutką kobietą, najprawdopodobniej z tego wyrośniesz, natomiast uczucia, które może wprawiają cię w zakłopotanie, przeminą, a przygnębienie ustąpi.

Twoje potrzeby mogą się skomplikować, gdy fantazje o seksie z osobą tej samej płci zamienią się w rzeczywistość. Poniesione w uczuciach koszty mogą być wysokie.

Jeżeli niedojrzała kobieta z chęci zabawy dopuści do kontaktu seksualnego z inną, może przez wiele kolejnych lat traktować swą własną kobiecą seksualność niepoważnie, zabawowo i lekkomyślnie lub też stracić na długo możliwość budowania swej kobiecości. Zmysłowe rojenia często podsyca jeszcze masturbacja i pornografia – można je porównać do smacznej pożywki dla erotycznych myśli.

Pomocne może być zwierzenie się bliskiej osobie oraz obracanie się w mieszanym i różnorodnym towarzystwie. Pobudliwość płciowa, która jest trudna do opanowania, bardzo często ma u kobiety związek z zaburzeniem tożsamości i niewykształconym poczuciem kobiecości. W pewnych przypadkach pomocne mogą być rozmowy z psychologiem.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD