Intymność w pojedynkę


(fot. t3.gstatic.com)

Jest różnica pomiędzy pociągiem płciowym a żądzą zmysłów, czyli spotęgowanymi doznaniami, nad którymi człowiek już nie panuje. Mimo że wielu trudno jest utrzymać w ryzach swoją seksualność, niektórzy rozbudzają swe pożądliwości masturbacją.

Gdy ktoś uprawia samogwałt, jest skupiony na swych fantazjach i rojeniach; większość jego myśli i wyobrażeń wyraża w tym momencie wielką chęć zaspokojenia seksualnego. To oplecione wokół wirtualnego seksu rojenia dają najwięcej rozkoszy.

Kobieta, która czerpie rozbudzenie z masturbacji, nie rozwija swojej namiętności u boku partnera i do niego, lecz pobudza swe zmysły w ogólności, bez ukierunkowania na konkretna osobę. Trudno wówczas pozwolić, by seks służył zbudowaniu silnej więzi uczuciowej z mężczyzną.

Co ciekawe, część młodych i niedoświadczonych kobiet może uznać, że masturbacja pomoże im pozbyć się frustracji wynikającej z tego, że nie współżyły jeszcze z partnerem. Tymczasem staje się odwrotnie. Kobieta wznieca w sobie tak silne pragnienia seksualne, że marzy głównie o tym, aby je zrealizować i czuje się przygnębiona, że to się szybko nie spełni.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD