Najważniejsze sprawy


(fot. t2.gstatic.com)

W udanym związku kobieta i mężczyzna za rzecz najważniejszą uważają potrzeby swego partnera. Dobra materialne, praca zawodowa, przyjaciele i dalsi krewni oraz własne ego schodzą na dalszy plan.

Oddana kobieta i kochający mężczyzna dla wzajemnego dobra są gotowi do poświęceń. Niestety, nawet jeśli masz właściwą hierarchię wartości po wstąpieniu w związek, za jakiś czas możesz ją utracić. Często się zdarza, że w gruncie rzeczy jeden z partnerów myśli głównie o tym, aby jak najszybciej i najsprawniej pozałatwiać sprawy rodzinne, a później spokojnie zając się swymi sprawami zawodowymi już do końca dnia.

Jak może sama zauważasz, łatwiej powiedzieć, że się ceni rodzinę niż na co dzień dawać tego dowody partnerowi. Spróbuj więc obmyślić jeden lub dwa sposoby pokazania najbliższym, że są dla ciebie naprawdę ważni. Jeśli chcesz, podziel się z partnerem swoimi przemyśleniami na temat twoich życiowych priorytetów. Potem możecie wspólnie zadecydować, które zajęcia – twoje lub partnera – należałoby ograniczyć oraz jak zyskany w ten sposób czas wykorzystać dla rodziny.

 

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD