Gwiazdy ukrywają homoseksualizm!


(fot. wp.pl)

Gwiazdy ukrywają swój homoseksualizm, bo to się im opłaca. W Hollywood jest głośno na temat homoseksualizmu Georga Clooneya, Toma Cruise czy Johna Travolty. Jak powszechnie wiadomo Cruise i Travolta należą do kościoła scjentologów, a jednym z głównych funkcji scjentologii jest zwalczanie homoseksualizmu.

Oficjalnie żaden z panów nie przyznaje się do innej orientacji seksualnej. Powód jest banalnie prosty – obawiają się o swoją karierę, a to bezpośrednio przekłada się na pieniądze. Bowiem która z pań nie byłaby rozczarowana tym, że  w rolę gorącego kochanka wciela się gej. Na pewno budzi to niesmak i poczucie zakłamania. Kolejnym argumentem potwierdzającym homoseksualizm tych panów jest fakt, iż słyną oni z plejady nieudanych związków z kobietami.

Homoseksualizm oznacza stan, szczególnej skłonności i predyspozycji do angażowania się w kontakty seksualne z osobą tej samej płci. Znając takie znaczenie, kobiety często zadają sobie pytanie czy homoseksualizm jest chorobą. Psychologia i medycyna zakładała, że homoseksualizm jest stanem patologicznym. Od lat wiadomo, że na prawidłowy rozwój orientacji seksualnej człowieka wpływają czynniki biologiczne, psychologiczne i społeczne. Aktywności homoseksualnej nie akceptuje większość Kościołów, więc nie tylko Chrześcijanie przeciwstawiają się homoseksualizmowi. Według doktryn większości wspólnot religijnych  kontakty homoseksualne są grzechem. Kontakty homoseksualne są również określane jako sprzeczne z  prawem naturalnym i w istotny sposób zagrażają podstawowej komórce społecznej jaką jest rodzina.

Zapanowała po prostu bezkresna moda na homoseksualizm. Trzeba się bowiem swoiście wyróżniać i spróbować „innego seksu”. Bo skoro facet może mieć każdą kobietę i jest nagminnie wielbiony to z czasem się nudzi i poszukuje nowych wrażeń. Szuka szczęścia na siłę. Lecz szczerze wątpię i nie chce mi się wierzyć, że mężczyzna jest w stanie odnaleźć godne i prawdziwe szczęście u boku drugiego mężczyzny. Jest to absurd, który zaprzecza harmonii miłości. Orientacja heteroseksualna jest w naszym społeczeństwie narzucana automatycznie w trakcie procesu socjalizacji młodego człowieka, natomiast trzeba sobie uświadomić, że homoseksualizm to zaburzenie psychofizyczne i starać się je leczyć. Jednakże homoseksualizm dotyka również pań, które nie podejrzewając, że obiekt naszych westchnień jest gejem, zakochują się bez pamięci.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD