Młodzież płaci za seks


(fot. polki.pl)

Seks promowany jest wszędzie w telewizji, w kinie, teatrze czy na ulicy. Sprowadzony został do użytku powszechnego i publicznego. Badania seksualności Polaków są szokujące. Największy odsetek wśród klientów prostytutek w grupie wiekowej 15-60 lat stanowią właśnie nastolatkowie. Co piaty chłopak między piętnastym a dwudziestym rokiem życia płaci za seks.

Sprawy związane z miłością i seksem powinny być traktowane nadzwyczaj delikatnie. Lecz dla  dzisiejszych nastolatków nie ma to znaczenia. Liczy się jedynie samo słowo seks nasycone banalnością. Seks intryguje każdego nastolatka i każdy jak najszybciej chce go doświadczyć. Nie liczy się osoba i miejsce, liczy się tylko sam akt seksualny. Wielu młodych ludzi prowadzi aktywne życie seksualne. Niestety nie posiadają podstawowej wiedzy na ten temat, a jedyne informacje czerpią z doświadczeń swoich kolegów lub filmów pornograficznych.

Trzynastolatka w ciąży? To temat tabu – dziecko, które będzie miało dziecko. Nastoletnia ciąża zmienia bieg życia nastolatki, zabierając czas, który młodzież poświęca na zdobywanie edukacji, doświadczeń, eksperymentowania, próbowania. Ze względu na luki w edukacji, plany zawodowe młodych matek przy braku późniejszej determinacji, także mają wpływ na życie ich dzieci. Poza miłością, opieką i czułością, młodzi rodzice muszą stawić czoła trudniejszym sytuacjom niż dorośli rodzice, którzy świadomie decydują się na powiększenie rodziny. Z badań wynika, że związki nastoletnich rodziców nie mają zbyt wielkiej szansy na przetrwanie.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD