Złamane serca znanych kobiet


(fot. smerfetkaxd.pinger.pl)

Serce to najważniejszy i najcenniejszy narząd naszego ciała. Wielu ludzi jest jednak „bez serca”, innym znowu serce złamano. Serce człowieka dorosłego waży niespełna pół kilograma, a jednak  pełni rolę swoistej „szatni”.

Bowiem nasze serce zna nas najlepiej i cierpliwie  przechowuje  wszystkie skrywane uczucia, których obawiamy się lub nie mamy odwagi wyrazić. Najlepiej widzi się tylko serce, ale czasami możemy je „oddać” nieodpowiedniej osobie i bezpowrotnie je utracić. Panie, które nie doświadczyły takiego brutalnego „zejścia na ziemię”, mogą mówić o prawdziwym szczęściu, które powinny doceniać każdego dnia. I choć znany jest tekst „serce zranione mocniej kocha dziś”, to wcale nie jest takie proste. O tym smutnym fakcie wiedzą także gwiazdy:

Monika Brodka tak bardzo przeżyła związek i rozstanie z Janem Wieczorkowskim, że jeszcze się po nim nie otrząsnęła. Starszy o 15 lat aktor zniechęcił ją do miłości. Według piosenkarki miłość nie istnieje. Twierdzi, że zakochanie często mylimy z miłością. A sama miłość to bardziej dopasowanie między dwojgiem ludzi i suma ich chwilowych potrzeb i oczekiwań. Bardziej partnerstwo. Bo to, co tak naprawdę ludzi najbardziej kręci, ta książkowa miłość, jest czymś, czego cały czas próbujemy dosięgnąć, wyciągamy rękę, a to cały czas się oddala…

Aneta Zając jest zdruzgotana i trudno się jej dziwić, bo jej wieloletni partner Mikołaj Krawczyk zostawił ją dla koleżanki z planu. Sytuację podgrzewa fakt, że para doczekała się dwójki dzieci, a aktualna „narzeczona” Krawczyka występowała w jednym serialu i  z  nim i z „matką jego dzieci”. Trudno powiedzieć, co kierowało Mikołajem Krawczykiem, kiedy zdecydował się na romans i porzucenie Anety.  Zając nadal liczy na to, że ojciec jej dzieci  wróci do rodziny.  Nawet po tym wszystkim jest jeszcze skłonna mu wybaczyć. To przykre, bo wydaje się, że jej szanse są raczej niewielkie.

Jennifer Aniston została skrzywdzona najbardziej, bo odejście jej męża jest rozdrapywane i uaktualniane non stop. To co zrobiła jej Angelina było podłe, ukradła jej męża i jednocześnie zgodziła się na „gromadkę” dzieci.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD