Co mówią o tobie twoje perfumy?


(fot. uroda.fit.pl)

Zapach kobiety to aromat, który wodzi na pokuszenie wszystkich mężczyzn. Powinien być idealnie dopasowany i mistrzowsko współgrać z naszym charakterem. Perfumy stanowią swoisty powiew luksusu dla każdej z pań niezależnie od wieku i wyglądu zewnętrznego.

Jet to czarujący „kawałek” lepszego, bardziej zmysłowego świata. Perfumy są też bardzo seksowne, kojarzą się z cielesnością, przywołują wspomnienia i wpływają na nastrój, mogą być więc wbrew pozorom bardzo intymnym prezentem. Do tego są piękne. To sformułowanie odnosi się nie tylko do kuszącego zapachu, lecz także do wyglądu zewnętrznego. Wiele flakonów to prawdziwe dzieła sztuki, nic dziwnego, że kobiety nie pozbywają się ich nawet po skończeniu perfum.

Zanim wybierzemy się do perfumerii w poszukiwaniu swojego „numeru 1”, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie jaki typ kobiety reprezentujemy: romantyczkę, uwodzicielkę, kobietę ceniącą luksus, dynamiczny, buntowniczy, słodką kokietkę czy może podróżniczkę? Do swojego charakteru dobieramy odpowiednie perfumy. Zazwyczaj po przetestowaniu 3 zapachów w perfumerii tracimy zdolność odróżniania ich od siebie i zamiast z flakonikiem perfum opuszczamy sklep z bólem głowy lub też z zapachem, który w domu okazuje się być zupełnie nietrafiony. Każda z nas chciałaby znaleźć dla siebie idealne perfumy, które świetnie współgrałyby z naszym charakterem i stylem życia, a jednocześnie zachwycił naszego partnera. Właściwy dobór zapachu nie jest jednak prostą sprawą. Niektórzy twierdzą nawet, że jest to swoista sztuka, umiejętność wymagająca wiele cierpliwości i uwagi.

Jeżeli jesteś osobą bardzo energetyczną i optymistycznie nastawioną do życia. Lubisz być ciągle w ruchu, a bierność cię nudzi. Do twojej radosnej osobowości najlepiej będą pasowały lekkie, cytrusowe zapachy. A jeśli jesteś osobą, która nie lubi hałasu i zamieszania, a bardziej preferujesz majestatyczny spokój. Lubisz uwodzić ubiorem i makijażem. To woń, która najbardziej do ciebie pasuje, powinna zawierać pikantne nuty orientalne. Subtelna, delikatna, bardzo kobieca – tak widzą cię znajomi.  A ty cenisz sobie wartości rodzinne i starasz się kolekcjonować piękne wspomnienia. Perfumy wprost stworzone dla ciebie, powinny zawierać nuty kwiatowe.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD