Najseksowniejszy mężczyzna 2012 – CHANNING TATUM


(fot. snobka.article.sds.o2.pl)

Świat bez mężczyzn byłby nudny i mało interesujący. Chociaż czasem mamy ich dość to bez nich byłoby jeszcze gorzej. Kobieta bowiem pragnie być kochana i adorowana. A czy mężczyzna może być seksowny?

Na pewno może. Już przez samo wymówienie słowa mężczyzna, mamy na myśli seksownego aktora lub innego gwiazdora z naszych snów. Każda z nas ma listę marzeń na szczycie której jest najseksowniejszy mężczyzna. W tym roku tytuł najseksowniejszego faceta trafił do Channinga Tatum. Z pewnością oczy osób decydujących o przyznaniu tytułu otworzył film” Magic Mike”, po obejrzeniu którego wszelkie wątpliwości na temat jego męskości  zostają rozwiane.

Przystojny Amerykanin otrzymał tytuł Sexiest Man Alive 2012 od magazynu „People”, który co roku wybiera najgorętszych mężczyzn show-biznesu. W ubiegłym roku najseksowniejszy okazał się Bradley Cooper.  Za to Channing Tatum przyznaje, że początkowo nie mógł uwierzyć w swoje zwycięstwo. Kiedy otrzymał wiadomość, jaki tytuł zdobył, pomyślał, że to nie może być prawdą. Innego zdania są jednak miliony kobiet oraz najpoczytniejszy magazyn amerykański. Nic dziwnego, że zdobył tytuł najseksowniejszego faceta świata” – napisała uznana w świecie gazeta „People”. Magazyn od 27. lat wybiera gwiazdy z największym seksapilem, ale tylko płci męskiej. Więc wybór musiał być uzasadniony i stuprocentowo trafny. Głosami czytelników, wygrał 32-letni aktor, który zasłynął rolą striptizera, zresztą opartą na historii jego życia. Tatum – czego nigdy nie ukrywał – zanim przyjechał do Hollywood, dla pieniędzy rozbierał się w klubach Florydy. Jako 19-latek był wziętym tancerzem erotycznym i jego wspomnienia stały się inspiracją dla filmu Stevena Soderbergha – „Magic Mike”. Tatum nie tylko został producentem obrazu, ale zagrał w nim główną rolę. I może te wszystkie „swoiste doświadczenia” sprawiły, że tak doskonale wcielił się przecież w dobrze znaną rolę. Ten były tancerz i model pokonał w rankingu takich przystojniaków, jak znany z „Avengers” 29-letni Chris Hemsworth, 40-letni Ben Affleck i 37-letni Bradley Cooper, który rok temu zdobył identyczny tytuł, a tym razem zajął ostatnie, 12. miejsce. Pierwszą gwiazdą, która dostała od „People” tytuł Sexiest Man Alive, był Mel Gibson. Uhonorowano go w 1985 roku. Tylko trzech mężczyzn wygrało ranking więcej niż raz: Brad Pitt (w 1995 i 2000 roku), George Clooney (1997, 2006) i Johnny Depp (2003 i 2009). W uzasadnieniu swojego wyboru, redakcja magazynu „People” napisała, że do tytułu najseksowniejszego mężczyzny świata wymagane są nie tylko wyrzeźbiona sylwetka czy idealne kości policzkowe, ale także odpowiedni charakter.

A oto lista najseksowniejszych mężczyzn 2012:

1. Channing Tatum
2. Blake Shelton
3. Chris Hemsworth
4. Max Greenfield
5. Ben Affleck
6. Richard Gere
7. Matt Bomer
8. Oscar Pistorius
9. Denzel Washington
10. Damian Lewis
11. Paul Rudd
12. Bradley Cooper

A oto kilka sekretnych faktów z życia gwiazdora:

Channing urodził się w Cullman, małym i niepozornym miasteczku w stanie Alabama. Był najstarszy spośród ośmiorga rodzeństwa; ma francuskich, irlandzkich oraz amerykańskich przodków. Kiedy miał 6 lat, jego rodzina przeprowadziła się do Missisipi.  Jednakże był on bardzo przywiązany do miasta swojego dzieciństwa i każdego lata odwiedza Alabamę, gdzie wciąż mieszka jego matka. A zatem życie go nie rozpieszczało, a bark matki ” na co dzień” jeszcze to potęgował. Jeżeli chodzi o jego aktywność to nie narzekał na nudę, a wszystko co robił, robił z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Trenował piłkę nożną i baseball . W 9. klasie został wysłany do szkoły wojskowej, gdzie grał w drużynie futbolowej.

Pierwszym doświadczeniem Channinga w przemyśle rozrywkowym był modeling. Najpierw wystąpił jako tancerz w teledysku Ricky’ego Martina „She Bangs”. A po audycji w Orlando na Florydzie, zapłacono mu 400 dolarów. Później podpisał umowę z agencją modeli w Miami i wkrótce pojawił się w magazynie Vogue. Jego zdjęcia znalazły się na stronach Citizen K. oraz Contents, jak również w kampanii Abercrombie and Fitch, Nautica, American Eagle Outfitters i Emporio Armani. Channing wystąpił także w kilku reklamach telewizyjnych American Eagle Outfitters, Pepsi. W październiku 2001 magazyn Tear Sheet umieścił go na liście „50 najpiękniejszych twarzy”. Channing zajął się profesjonalnym aktorstwem, pojawiając się po raz pierwszy w 2004 roku w jednym z epizodów „Kryminalnych zagadek Miami”. Pierwszą rolę w filmie dostał w 2005 roku, jako Jason Lyle w filmieCoach Carter”, w którym zagrał koszykarza. Pojawił się także w teledysku Twista „Hope”. Wystąpił w teledysku Seana Paula oraz Ciary, które promowały film Step Up. W tym samym roku Tatum dostał małą rolę w Wojnie światów. Zrobił sobie przerwę w modelingu, by skoncentrować się na rozwijaniu kariery aktorskiej i to na dobre. Channing brał udział w castingu do roli Gambita w filmie X- men”, jednak nie był tym którego szukano. Producent filmowy, Lauren Shuler Donner, dała mu rolę w filmie „Ona to on”, gdzie gra obiekt westchnień głównej bohaterki – wrażliwego sportowca. Premiera filmu odbyła się w 2006 roku. Channing miał także zagrać w filmie Mongol” ale ostatecznie  jego miejsce zajął Tadanobu Asano.

Tantum jest jednak zajęty, a jego żona jest „niestety” równie nieprzeciętna. Jego żoną jest aktorka i tancerka Jenna Dewan. Historia ich znajomości jest stricte filmowa. Poznali się bowiem na planie „Step up”, a  po trzech latach pobrali się w magicznym Malibu. Szokującym jest jednak fakt, że Tatum jest jawnym biseksualistą. Zadeklarował to sam podczas wywiadu dla jednej ze stacji telewizyjnych.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD